درب اتوماتیک

درب اتوماتیک یا درب اتوماتیک پارکینگ از لحاظ مشکلاتی مانند باز و بسته کردن درب های ساده برای بعضی افراد یا در برخی شرایط،به خصوص اینکه درب های قدیمی که برای عزیزانی که از ویلچر یا عصا استفاده می کنند، رفت و آمد را مشکل می کنند. همچنین کودکان و افرادی که دچار ضعف فیزیکی و جسمانی هستند نیز در باز و بسته کردن درب های قدیمی و دستگیره در مشکل دارند. نصب درب اتوماتیک پارکینگ این مشکل را حل کرده و افراد در هرسنی و هر وضعیت سلامتی و جسمانی می توانند به راحتی از این درب ها رفت و آمد کنند.

تعمیر و نصب درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک

با کنترل سیگنال فعال سازی توسط سنسور ، تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ  باز می شود و موتور دنده را برای حرکت تسمه و قرقره فعال می کند. وقتی هیچ کسی در داخل منطقه فعال سازی شناسایی نشود ، درب پس از یک دوره زمانی مشخص شروع به بسته شدن می کند. 

سنسور برای باز کردن تعمیر درب اتوماتیک انواع مختلف سنسورها مانند سنسور مادون قرمز و سوییچ فعال سازی موجود است. سنسور فعال سازی مناسب با توجه به موارد استفاده و محیط انتخاب می شود. از سنسورهای ایمنی برای جلوگیری از برخورد صفحات درب با شی یا شخصی نزدیک درب یا مسیر در استفاده می شود.

سنسور پرتو و سنسور اولتراسونیک دو نوع رایج سنسورهای ایمنی هستند. نصب درب اتوماتیک، به نوعی از درب گفته می شود که با استفاده از تجهیزاتی مانند چشمی ها، نزدیک شدن اشخاص و وسایل نقلیه را تشخیص می دهد و درب را به طور خودکار باز و بسته می کند. با توجه به ماهیت این نوع درب ها (باز و بسته شدن اتوماتیک)، برقراری امنیت نیز یکی از مزایای این محصول پر کاربرد که از عناصر اصلی هر ساختمان به شمار می آید نیز می باشد.

درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که با تغیر عملکرد آن تجهیزات آن نیز تغییر می کند و مورد استفاده قرار می­گیرند. از این رو انتخاب مناسب ترین نصب درب اتوماتیک نیازمند کسب اطلاعاتی در این زمینه می باشد که در این مقاله سعی می شود بسیاری از مطالب گفته شود تا به شما در انتخاب یک  کمک به هم برساند.

در بازار ایران و جهان تنوع بسیار بالایی از این محصولات وجود دارد. در واقع شما برندها و شرکت های تولید کننده بسیار زیادی را می توانید مشاهده کنید که هر یک از آنها به دنبال طراحی و ساخت باکیفیت ترین و بی نظیرترین انواع درب های اتوماتیک هستند. مانند جک bft یا faac از ایتالیا ،blanco از اسپانیا و somfy از فرانسه بزرگترین شرکت های تولید درب های اتوماتیک.

از سیستم ها نصب درب اتوماتیک برای باز کردن درب در ساختمان های تجاری، مراکز خرید، تئاترها و غیره استفاده می شود. این سیستم ها برای باز شدن درب در هنگام نزدیک شدن افراد به سنسور درب می باشد و پس از رد شدن از درب سنسور ها عمل کرده و به در اعلام بسته شدن می کند.

نصب درب برقی

تعمیر درب برقی و نصب درب برقی

درب ریموتی

تعمیر درب ریموتی و نصب درب ریموتی

درب پارکینگ

تعمیر و نصب درب پارکینگ

جک پارکینگی

نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ

چگونگی کار درب اتوماتیک

انواع مختلفی از سنسورها برای تعمیر درب اتوماتیک در بازار وجود دارد که می توان به چند نمونه از آن ها مانند سنسورهای رادار، سنسورهای PIR، سنسورهای مادون قرمز و حسگرهای لیزری و غیره اشاره کرد. سنسورهای رادار سیگنال های مایکرویو را به سمت اهدف مورد نظر ارسال کرده وسپس سیگنال های بازتابیده شده از سطوح مختلف را شناسایی می کند. سنسور PIR ، یک قطعه فوق‌العاده حساس نسبت به نور مادون قرمز است که داخل یک کپسول کاملاً بسته قرار گرفته است. هر نور مادون قرمزی که به سطح سنسور بتابد در مشخصات الکتریکی سنسور تغییر ایجاد می‌کند به این صورت که با حرکت فرد از مقابل این سنسور ،PIR متوجه تغییرات دما شده و دستورات لازم را میدهد.

درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

نامتابع
(۱) اپراتور درباپراتور درب اتوماتیک مجموعه ای از دستگاه ها و کنترل کننده های رانندگی است که در را باز یا بسته می کند. این شامل اجزایی مانند موتور دنده و کنترل کننده درب است.
(۲) سوئیچ نگهداریدر هنگام تعمیر و نگهداری درب به راحتی می توان برق اپراتور درب را خاموش و روشن کرد.
(۳) سنسور فعال سازیاز سنسورهای فعال سازی برای ارسال باز و بسته شدن درب با ارسال سیگنال به اپراتور در استفاده می شود.
[یادداشت ها] شکل بالا انواع مختلفی از سنسورهای فعال سازی را نشان می دهد. حسگر فعال سازی مناسب با توجه به کاربرد و محیط انتخاب می شود.
(۴) سنسور ایمنیسنسورهای ایمنی مانند سنسورهای پرتو افراد یا اشیا on موجود در مسیر در را تشخیص می دهند ، جایی که تشخیص آنها توسط سنسورهای فعال سازی دشوار است.
(۵) پنکهشیشه یا سایر مواد نصب شده بین سقف و هدر.
(۶) Transomاپراتور درب در داخل جعبه هدر نصب شده است.
(۷) پانل کشوییاز موادی مانند شیشه خو ، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ اغلب استفاده می شود.
(۸) پانل درب ثابتپانل درب کشویی نیست
(۹) قفلقفل درب
سریع و فوری و تخصصی

مراحل نصب درب اتوماتیک

هنگامی که کسی به درب نزدیک می شود، انرژی IR حسگر PIR تغییر می کند و حسگر را فعال می کند تا به طور خودکار درب را باز و بسته کند. علاوه بر این، سیگنال ارسال شده به میکروکنترلر برای کنترل درب استفاده می شود. قبل ازخرید تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ  حتما مدل درب، محل استفاده، عرض محل مورد استفاده و میزان رفت و آمد را مشخص کنید تا درب متناسب با محل شما باشد. از موارد ضروری که باید در انتخاب نصب درب اتوماتیک در نظر داشته باشیم، نصب صحیح آن است. نصب اصولی وصحیح درب باعث عمکرد بهتر آن می شود و در صورتی که نصب طبق استاندارد های لازم انجام نشود. عملکرد درب دچار مشکل خواهد شد و ممکن بعد از مدتی موتور یا سایر قطعات درب صدمه ببیند. اگر اندازه و مدل انتخابی شما متناسب با محل نصب نباشد، نصب درب با مشکل مواجه می شود. بنابراین حتما با متخصصان در ارتباط باشد تا به بهترین شکل و طبق اصول درب را در محل مورد نظر شما نصب کنند.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک چیست ؟

درب اتوماتیک پارکینگ  در دهه ی شصت در آمریکا اختراع شد. هدف از اختراع این درب ها کاهش انتقال بیماری، کم شدن سر و صدا، کنترل ورود و خروج ها و … است.امروزه با فراوان شدن بیماری های مختلف و همینطور کم بودن زمان بسیار درب اتوماتیک پارکینگ مورد توجه قرار گرفته است.

درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که باید با توجه محل استفاده و  پارکینگ نوع کاربرد انتخاب شود. اگر شما برای یک گاراژ پر رفت و آمد نیاز به درب دارید باید از درب های مخصوص گاراژ که در ابعاد بزرگ ساخته می شوند استفاده کنید.یا برای استفاده در پارکینگ از درب پارکینگی، برای استفاده در بیمارستان ها از  مخصوص بیمارستان استفاده می شود.

درب اتوماتیک تهران

برای انتخاب درب مناسب ،متخصصان شرکت ایمن برتر ایران نصب درب اتوماتیک پارکینگ با سابقه طولانی در این زمینه در کنار شما و اماده به خدمت رسانی و مشاوه ۲۴ ساعته به شما عزیزان هستند. یکی از دلایل که افراد تمایل دارند برای مجموعه ی کاری خود از  بهره ببرند، صرفه جویی در انرژی برق است. درمواقعی که سیستم های گرمایش یا سرمایش در یک مکان روشن هستند، بسیار مورد اهمیت است که درب محل باز نماند.

بسیاری از مواقع پیش می آید که افراد فراموش می کنند درب را پشت سر خود ببندند. تکرار این مورد در طول روز، موجب هدر رفتن مقدار زیادی انرژی می شود که می تواند برای شما هزینه های زیادی به همراه داشته باشد.درب اتوماتیک پارکینگ  این مشکل را رفع کرده و پس از ورود افراد، به سرعت درب بسته می شود.

قیمت درب اتوماتیک

با توجه به اینکه درب های اتوماتیک از نظر کیفیت، نحوه ساخت و کابرد بسیار متنوع هستند، به قیمت های مختلف برای کاربردهای مختلف به فروش می رسند. مدل های پرفروش درب های اتوماتیک شامل درب های اتوماتیک تاشو، درب های گردان، نصب درب اتوماتیک شیشه ای، درب لولایی و… است. برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک مواردی مانند عرض ، مدل موتور، هیدرولیکی یا الکترومکانیکی بودن، برند درب، و سایر موارد فنی است که پس از سفارش و محاسبه تمام موارد قیمت دقیق به شما اعلام می شود.

معمولا قیمت نصب درب های اتوماتیک هیدرولیکی از درب های الکترومکانیکی بیشتر است و هر چه عرض درب بیشتر شود قیمت افزایش می یابد. جنس درب و نحوه باز شدن آن نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است عموما درب های شیشه ایی ورودی ساختمان ها ارزان تر از درب های بزرگ پارکینگ و درب های هیدرولیکی هستند.

در تعیین قیمت  نوع کاربرد شما و میزان توان موتور و وزن درب بسیار مهم است. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ برای خرید مناسب ترین درب از نظر قیمت و کیفیت بهتر است که با کارشناسان ایمن برتر ایران  تماس بگیرید تا با توجه به نیاز شما بهترین درب را انتخاب و در محل نصب نمایند.درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک

درب تمام اتوماتیک

برای تعمیر درب اتوماتیک سبک،باتردد پایین و با عرض کم استفاده می شود و به وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند . نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند نصب درب اتوماتیک پارکینگ .

جک پارکینگی الکترومکانیکی از لحاظ امنیت مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند. برای درب های سنگین،با تردد بالا و با عرض زیاد استفاده می شود(مجتمع های مسکونی،اماکن صنعتی و…) و به وسیله فشار روغن کار می کند.

جک پارکینگی اولین نوع درب اتوماتیک پارکینگ  محسوب می شود.جک پارکینگی هیدرولیکی از قدرت بسیار زیاد و توانایی کارکرد نامحدود و استهلاک بسیار پایین نسبت به جک الکترومکانیکی برخوردار است . جک های بازویی هیدرولیکی برای درب های پارکینگی سنگین و یا دربهای صنعتی کاربرد دارد . همچنین بر خلاف جک های مکانیکی تعداد تردد آن محدود نمی باشد. اگر بخواهیم به معایب این سیستم اشاره کنیم باید به گران بودن آن و احتیاج به سرویس و نگهداری فصلی اشاره کرد.

درب اتوماتیک پارکینگ از آلیاژ های خاصی تهیه می شوند و به گونه ای طراحی وتهیه می شوند که در برای آتش سوزی مقاوم می باشند و امکان رنگ آمیزی و تغیر لوازم را به صورت کاملا آسان را دارا می باشد.

درب چشمی اتوماتیک

درب های چرخشی اتوماتیک با تسهیل جابجایی مردم در مکان های عمومی امکان استفاده بهتر از فضا را فراهم می کنند ، به این معنی که آنها یک راه حل ایده آل برای مراکز خرید یا حتی خانه های خصوصی هستند. آنها برای ارائه عملکرد ، امنیت و طراحی بی عیب و نقص ، به صورت سفارشی طراحی شده اند. پس از اتمام و رنگ آمیزی مطابق با فضاها و تنظیمات هر مشتری. نصب درب اتوماتیک پارکینگ این درب ها به راحتی با محیطی که در آن نصب شده اند ادغام می شوند.

ما قادر هستیم درب های اتوماتیک را با حداکثر امنیت نصب کنیم .درب های اتوماتیک گردان به طور خاص برای حفظ آب و هوای دمایی فضای داخلی ساختمان ها و پوشش دادن بالاترین نیازهای عملکردی طراحی شده اند. ما می دانیم که ساختمانها به راه حل هایی نیاز دارند که نه تنها ورودی های ایمن و کاربردی ، بلکه راه حل هایی را نیز می توان با مجموعه معماری ادغام کرد.

مدار درب اتوماتیک شیشه ای

بنابراین ، درب های اتوماتیک گردان برای انطباق با هر نوع پروژه ای که حداکثر بهره وری و کیفیت انرژی را تضمین می کند ، طراحی شده اند. درب های اتوماتیک گردان به لطف کیفیت بالا و سازگاری مناسب برای پروژه های سطح بالای معماری ایده آل هستند. علاوه بر این ، آنها می توانند نیازهای هر پروژه را به طور کامل برآورده کنند ، یک عایق حرارتی و صوتی کامل را تضمین می کنند و همچنین از جریان هوا و نوسانات دما جلوگیری می کنند.درهای کشویی منحنی و نیم دایره به عنوان یک راه حل زیبا برای مجتمع های معماری که به آنها نیاز دارند ، طراحی شده است ، عملکرد ، راحتی و کارایی کامل را در یک مدل فراهم می کند.

یک درب منحنی شامل یک تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ  تک کشویی یا دو بخشی است که دارای یک یا دو برگ کشویی است و به صورت شعاعی حرکت می کند. ما راحتی و طراحی زیبایی را ایجاد می کنیم که به ورودی ساختمانهایی که در آنها نصب شده است جلوه خاصی می بخشد. ما شعاع و درجه انحنای مختلفی داریم ، همچنین گزینه نصب درهای نیمه دایره ای یا دایره ای شکل با بازشدن برگهای دو بخشی یا تک اسلاید که به بهترین شکل ممکن در فضا ادغام شده اند ، همه بدون تضعیف امنیت که درب های اتوماتیک ارائه می شود.

نصب درب اتوماتیک پارکینگ  کشویی و نیم دایره ای تمام مزایای درب ها را از نوع خود ارائه می دهد: حداکثر امنیت ، ظرفیت شخصی سازی بالا و امکان نصب با شعاع و درجه انحنای مختلف. طراحی آن همچنین امکان تطبیق اندازه گیری ها با فضای مورد نیاز را فراهم می کند ، همچنین به آن رنگ ها و رنگ های مختلفی را می بخشد که می توانند عملکرد آن را با ارزش خود ترکیب کنند ، یک جفت ایده آل برای مجموعه معماری و راحتی کاربر 

نصب درب اتوماتیک در تهران

درهای کشویی تلسکوپی درب اتوماتیک پارکینگ  برای ورودی هایی با فضای محدود ، راهروهای تقسیم بندی یا گسترش و حداکثر دسترسی به فضاهای باریک ایده آل هستند. در نتیجه کشش و کار سخت تیم ما ، درهای کشویی تلسکوپی گزینه های متعددی برای شخصی سازی دارند و کاملاً متناسب با انواع سازه ها هستند.این توانایی سازگاری با فضای معماری زیبایی زیبایی هماهنگی را ایجاد می کند که منجر به درهای ظریف مشخصه ما می شود. درب های کشویی تلسکوپی با عملکرد بالا و طراحی مشخص درب های کلاسیک، یک راه حل زیبا و کارآمد را برای نیازهای خاص هر فضا ارائه می دهند.

درب های تلسکوپی با در نظر گرفتن راحتی کاربر ، بازشوئی برگ دو لنگه یا یک لغزنده هستند و به لطف سیستم باز و بسته شدن اتوماتیک ، حداکثر امنیت را ایجاد می کنند و ارزش راحتی بیشتری را ارائه می دهند.درب های کشویی اتوماتیک استاندارد بالاترین سرعت باز شدن را در بازار فراهم می کنند ، ایده آل برای محیط های گردش شدید افراد.

 

درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک در تهران

تعمیر درب اتوماتیک کشویی مقاوم در برابر انفجار با طراحی منحصر به فرد ، کاملاً لعابدار ، خودکار و دارای سیستم هایی هستند که ایمنی انواع مراکز تجاری ، مسکونی یا خصوصی را تضمین می کنند. اندازه آنها حداکثر فضای باز را فراهم می کند و اندازه گیری ها ، پایان ها و رنگ ها را کاملاً قابل تنظیم می کند. آنها به طور خاص برای محافظت و تضمین ایمنی افراد در صورت بروز هرگونه انفجار ، تصادفی و عمدی طراحی شده اند.

لزوم استفاده از درب اتوماتیک

طراحی و فناوری موجود این درب را به یک لوازم جانبی برای حداکثر امنیت بدون از دست دادن شفافیت و سادگی نصب درب اتوماتیک معمولی تبدیل کرده است. درهای کشویی مقاوم در برابر انفجار برای محافظت از نمای هتل ها ، بانک ها ، زیرساخت های حمل و نقل ، ساختمانهای عمومی ، مراکز خرید یا هر نوع موسسه یا مشاغل مورد نیاز ایده آل هستند. در سطح عملیاتی ، آنها نیاز به انرژی بسیار کمی دارند و با تمام مقررات ایمنی مربوطه برای درب های کلاس خود مطابقت دارند. آنها همچنین دارای سنسورهای خودکار برای تشخیص هرگونه انسداد هستند که بلافاصله درها را متوقف کرده و معکوس می کند.

مزایای داشتن درب اتوماتیک

از درهای اتوماتیک در محیط های صنعتی و تجاری برای دسترسی آسان به ساختمان استفاده می شود و دامنه وسیعی از مزایا را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از اصلی ترین مزایای داشتن نصب درب اتوماتیک راحتی موجود در آن است. یک تعمیر درب اتوماتیک به مردم اجازه می دهد بدون نگرانی از باز کردن دستی درب سنگین ، از راحتی از درب عبور کنند ، به این معنی که مشتریان شما از لحظه پا گذاشتن در محل زندگی خود احساس راحتی می کنند. این امر می تواند در حل مسائل دستیابی بسیار میثر باشد ، زیرا افراد معلول می توانند با سهولت و بدون عارضه وارد ساختمان شوند.یکی دیگر از مزایای اصلی یک  می تواند در صرفه جویی در فضا باشد ، و این یک گزینه مناسب برای مشاغل فعال در مکان های کوچکتر است. انتخاب درب های کشویی تک کشویی و تلسکوپی به این معنی است که گزینه های زیادی وجود دارد که می تواند اطمینان حاصل کند که حداکثر استفاده را از فضای موجود دارید.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ  همچنین می توانند به مدیریت امنیت کمک کنند. پرسنل امنیتی می توانند به راحتی از راه دور درها را کنترل کنند ، بدین معنی که می توانند به ترافیک انتخابی دسترسی داشته باشند یا در صورت لزوم درب را کاملاً غیرفعال کنند. اکثر درهای اتوماتیک دارای سیستم قفل هستند که به کاربر امکان کنترل بیشتر ، افزایش امنیت و احساس امنیت بیشتری را می دهد.درب های اتوماتیک ما نیز با بالاترین استانداردها برای کیفیت و ایمنی تولید می شوند ، بدین ترتیب پس از نصب توسط تکنسین های کاملاً واجد شرایط ، در اختیار داشتن و نگهداری آنها آسان است.

از نصب درب اتوماتیک پارکینگ  تاب دار تا درهای کشویی طیف وسیعی از سبک ها و سیستم ها برای انتخاب وجود دارد ، به این معنی که راه حلی مناسب با نیازهای کسب و کار شما وجود دارد. از اپراتورهای کامل گرفته تا سنسورهای جایگزین ، ما می توانیم با استفاده از بهترین محصولات با کیفیت از تولید کنندگان پیشرو در جهان راه حل های سفارشی ارائه دهیم.

درب های اتوماتیک چگونه کار می کنند ؟

درهای اتوماتیک راحتی بسیار خوبی در زندگی روزمره است. آنها از سهولت عبور از درب در مراکز خرید ، مراکز درمانی و ایستگاه های قطار اطمینان حاصل می کنند. درهای اتوماتیک با استفاده از طیف وسیعی از سنسورها کار می کنند که می توانند موارد مختلفی مانند صدا ، نور ، وزن و حرکت را تشخیص دهند. انواع مختلفی از این سنسورها وجود دارد و هرکدام می توانند بهتر به محیط متفاوتی وام دهند. به عنوان مثال ، بعضی از درها از سنسورهای وزن برای تشخیص اینکه کسی چه چیزی روی لباس مبدل به عنوان تشک لاستیکی جلوی درب می ایستد ، استفاده می کنند. روش محبوب دیگر سنسورهای حرکتی است ، اینها حرکت در اطراف درب را در برخی مناطق از پیش تعیین شده تشخیص می دهند و سیگنالی را به درها می فرستند تا به آنها بگویید هنگام فعال شدن این سنسور باز شوند.

پس از خاموش شدن سنسور ، پیامی به یک قطار درایو الکترونیکی منتقل می شود که به سنسور متصل است و مکانیزم باز و بسته شدن واقعی را کنترل می کند. این مکانیزم به درهای اتوماتیک متصل شده و از چرخ دنده ای استفاده می کند که توسط تسمه های لاستیکی برای کنترل حرکت تعمیر درب اتوماتیک وصل می شود. این مکانیسم ها با حسگرها کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که درها هر زمان که کسی بخواهد از در عبور کند به سنسور پاسخ می دهند.

در هنگام تخلیه ایمن و سریع یک ایستگاه ، درب های اتوماتیک می توانند در شرایط اضطراری بسیار سودمند باشند. این سیستم به عنوان درب های خروج از آتش ، می تواند در یک استراتژی خروج از آتش ادغام شود تا ضمن اینکه مطابق با مقررات درب های آتش نشانی است ، کسب و کار شما در هر زمان ایمن است و به راحتی تخلیه می شود.

می توان درب اتوماتیک را به گونه ای تنظیم کرد که باز بمانند ، بدین معنا که افراد می توانند با کارایی بیشتر و بدون نیاز به باز و بسته شدن درب ، هنگام خروج مردم از ساختمان ، از ساختمان خارج شوند.

در شرایط اضطراری ، می توان درب های اتوماتیک را نیز تنظیم کرد که در صورت لزوم به طور خودکار بسته شوند و از ورود افراد به ساختمانی که ممکن است یک منطقه خطرناک باشد جلوگیری می کند. این می تواند برای محدود کردن دسترسی به مناطقی که ممکن است آتش سوزی آغاز شده باشد یا جلوگیری از گسترش آتش. همچنین این گزینه برای نصب درب های دارای درجه حرارت برای کمک به محافظت بیشتر از محل شما در برابر آسیب آتش سوزی و کاهش خطر صدمه به ساکنان آن وجود دارد.

نصب درب اتوماتیک در شمال تهران
درب اتوماتیک

صرفه جویی در انرژی

شما می توانید یک کد را با بچه های خود ، یک پیمانکار یا هر شخص دیگری به اشتراک بگذارید ، بنابراین آنها می توانند آن را دریافت کنند. دسترسی به تلفن هوشمند به راحتی به اشتراک گذاشته می شود. درب برقی زیرا اعضای خانواده می توانند برنامه را به اشتراک بگذارند ، و شما می توانید از راه دور قفل و قفل مجدد درب های خود را برای تقریباً هر کسی انجام دهید. لغو دسترسی آسان است – کپی کردن کلیدهای فیزیکی به راحتی انجام می شود ، و این واقعاً دشوار است بدانید چه کسی از کلید خانه شما استفاده کرده و آن را واقعی برگردانده است. اما کدها قابل تغییر هستند و حتی برخی از قفل ها کدهای دسترسی یکبار مصرف را امکان پذیر می کنند ، درب برقی بنابراین در صورت عدم آگاهی نگران نباشید که لوله کش به خانه شما برمی گردد.

چرا باید از این سیستم استفاده نمیاییم؟

مشخصات “جدایی” نیز می تواند نصب شود ، که اجازه می دهد درب های اتوماتیک به صورت دستی رانده شوند تا فرار اضطراری را تسهیل کند. این سیستم جداسازی ایمنی در برابر خرابی ایجاد می کند ، به این معنی که درها از هر طرف باز می شوند و حتی در صورت قطع برق یا سیستم های متصل به هشدارهای آتش باز هم کار خواهند کرد.

درب های اتوماتیک راهی عالی برای اطمینان از خروج روان از ساختمان شما هستند. مهندسان ما با تخصص ما در صنعت می توانند دریابی مناسب برای اطمینان از ایمنی مطلوب در شرایط اضطراری پیدا کنند

نصب درب اتوماتیک پارکینگ  مانند این و همچنین از مزایای آنی آنی کم انرژی ، می توانند از طریق کاهش اتلاف حرارت غیرضروری در هزینه های گرمایش شما صرفه جویی کنند ، بنابراین به طور مداوم هزینه نصب اولیه را پس می دهید. این امر همچنین باعث کاهش هرگونه اتلاف تهویه مطبوع می شود که می تواند به دلیل درهای کاملاً اتوماتیک یا باز نگه داشتن درب دستی باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

تنظیمات کم انرژی یک راه حل مقرون به صرفه برای تعمیر درب اتوماتیک شماست. درهای کم انرژی با سنسورها کار نمی کنند ، در عوض باید درب را فشار داد تا با فشار دادن آن یا با استفاده از یک پد فشار باز شود. درب های کم مصرف به سنسور کمتری احتیاج دارند ، به این معنی که قیمت اولیه درب کاهش می یابد ، اما همچنین یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است که در درازمدت صرفه جویی خواهد کرد. در تنها زمانی باز می شود که کسی به طور فعال وارد شود ، سنسورها برای افرادی که از کنار ساختمان رد می شوند باز نمی شود و آنها را از درب اتوماتیک کارآمدتر و سازگار با محیط زیست می کند.

تنظیمات کم انرژی را اغلب می توان به درب اتوماتیک پارکینگ  قبلی که در حال حاضر کاملاً خودکار هستند اضافه کرد. اکثر اپراتورها را می توان روی کم انرژی تنظیم کرد ، به این معنی که برای اتوماسیون جدید نیازی به سر و صدا ندارید ، در عوض می توانید تنظیمات خود را تغییر دهید و بلافاصله پس انداز کنید. درب های کم مصرف و همچنین مزایای مالی ، معمولاً هنگام استفاده از سر و صدا کمتری برخوردار هستند.

درب ورودی اتوماتیک

تعادل دما به راحتی با چیزی ساده مانند عمل باز کردن درب به صورت دستی از بین می رود. وجود کولرهای گازی در یک دفتر کار برای بازگرداندن تعادل باید بسیار سخت تر انجام شود و بنابراین انرژی بیشتری برای این کار مصرف کنید. با این حال ، نصب درب بازکن اتوماتیک به یک تجارت اجازه می دهد تا در یک یا چند زمینه از زندگی خود صرفه جویی کند.

با نصب  درب اتوماتیک ، نیازی به مصالحه در بهداشت نیست زیرا نیازی به لمس دستگیره در ، دستگیره یا درب نیست. اگر طرح در نظر گرفته شده از تجارت شما مدرن ، معتبر یا حرفه ای به نظر برسد ، یک تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ  فقط به بهبود تصویر پیش بینی شده کمک می کند. درب بازکن اتوماتیک زندگی را برای همه راحت تر می کند. نه تنها می تواند اطلاعات کلیه بازدیدکنندگان را ذخیره کند ، بلکه می تواند تایمرهای خودکار زمان قفل و باز کردن را نیز فراهم کند. علاوه بر این ، قابلیت باز کردن قفل از راه دور از یک داشبورد مرکزی را ارائه می دهد.

باعث صرفه جویی در فضا می شود و نصب آن آسان است: تعمیر درب اتوماتیک می تواند وسیله مفیدی برای به حداکثر رساندن فضای فرد باشد اگر منبع محدودی باشد.
مقرون به صرفه: برخلاف فرسودگی و پارگی معمول که با درهم کوبیدن تصادفی درب ناشی از باد درب معمول شما همراه است ، درب اتوماتیک به احتمال زیاد به تعمیرات اغلب نیاز ندارد.

درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک میتواند شیشه ای یا آهنی باشد و معمولا در شرکت ها یا بیمارستان ها از نصب درب اتوماتیک پارکینگ  شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرندو درب های آهنی در پارکینگ های ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرند. امروزه برای بهداشت فردی و محیط بسیاری از محیط های دولتی روبه نصب وتعمیر درب های اتوماتیک کرده اند تا از بسیاری آلودگی ها وبیماری ها جلوگیری شود مانند ویروس مبحوث کرونا که مردم عزیز را درگیر کرده است و به طریقی ازانتقال این ویروس جلوگیری می شود.

انواع درب اتوماتیک

سیستم های درب اتوماتیک برای انواع درها اعم از بزرگ یا کوچک ، نصب درب اتوماتیک سنگین یا سبک موجود است. علاوه بر این ، تقریباً هر طراحی قابل  نصب درب اتوماتیک در تهران  با کم ترین هزینه انجلام می پذیرد  تصور امکان پذیر است: سازه های تمام شیشه ، قاب ، چوب ، آلومینیوم یا فولاد.

عناصر اتوماسیون درب

سیستم های سخت افزاری درب کشویی مخصوص درب هایی ایجاد می کنند که به طور خودکار حرکت می کنند. این نوع سیستم های اتصالات درب کشویی اتوماتیک از چندین جز consist تشکیل شده است:

واحد کنترل  : این یک ردیاب است که یک دستور باز را ثبت می کند و آن را نصب درب اتوماتیک به کنترل مکانیزم درایو یا سیستم کنترل منتقل می کند. ردیاب های دستی مانند صفحه لمسی ، کنترل از راه دور ، دکمه ها و سوئیچ ها و ردیاب های اتوماتیک مانند ردیاب های حرکتی ، سنسورها ، سد های نور و موانع دیجیتالی وجود دارد. به دلایل راحتی ، اغلب اتفاق می افتد که چندین نوع مختلف آشکارساز روی یک درب اتوماتیک نصب می شوند.

سیستم کنترل  : این مغز سیستم است که به طور معمول نصب درب اتوماتیک شامل تایمرها ، تنظیمات سرعت باز کردن ، زاویه ها و زمان باز بودن و در صورت لزوم ، تکنیک های ایمنی اضافی مانند کنترل دسترسی ، نظارت تصویری و غیره است.

درایو  : درایو از نیروی محرک برای باز کردن درب استفاده می کند. درایو در را باز می کند و سپس آن را می بندد.
 سنسورهای ایمنی : سنسورهای ایمنی (ردیاب های حضور) هنگام بسته شدن مسیرنصب درب اتوماتیک  برگ درها و لبه ها را کنترل می کنند. اگر خطر برخورد یا خطر گرفتار شدن فرد یا شیئی وجود داشته باشد ، آنها درب را سریع متوقف می کنند.نصب درب اتوماتیک

سخت ترین استانداردها برای درب های اتوماتیک

سطح ایمنی سیستم های درب اتوماتیک در آلمان بالاترین سطح در جهان است. از آنجا که این اجزای دارای درایو های خطی هستند ، به مفهوم دستورالعمل ماشین آلات ، به عنوان ماشین واجد شرایط هستند. نصب درب اتوماتیک بنابراین آنها تحت شرایط خاص امنیتی هستند. استاندارد اروپایی EN 16005 از طریق استاندارد DIN EN 16005 که الزامات طراحی و روشهای آزمون برای تضمین استفاده ایمن از درهای اتوماتیک را تعریف می کند ، در آلمان اجرا می شود. یک استاندارد قانونی دیگر در آلمان وجود دارد: DIN 18650 ، که به عنوان یک استاندارد قدیمی و سختگیرانه اجباری باقی می ماند.

دستگاه های محافظ

اپراتور از نظر قانونی موظف است حرکات باز و بسته شدن درهای اتوماتیک و همچنین خطرات احتمالی ناشی از آن را تأمین کند. نصب درب اتوماتیک در برخی موارد ، نظارت بر لبه های اصلی بسته کافی است. در شرایط خاص خاص نصب درب اتوماتیک (به عنوان مثال ، با توجه به ساختمانهایی که عمدتا توسط افراد مسن ، افراد کم تحرک یا کودکان خردسال استفاده می شوند) ، باید کل قسمت درب ایمن شود. بسیاری از سیستم های قدیمی درب با انواع ویژگی های ایمنی می توانند دوباره مقاوم سازی شوند.

تعمیر درب اتوماتیک

ساخت در دسترس با درب های اتوماتیک

هدف از ساخت و سازهای در دسترس ، برنامه ریزی و ساخت بناها و مسکن به گونه ای است که بدون کمک و بدون مانع مورد استفاده هر کسی قرار گیرد. نصب درب اتوماتیک دسترسی برای همه در مقررات ساختمانی قابل اجرا در آلمان گنجانده شده است و یکی از الزامات پروژه های ساختمانی عمومی است.

ایمن برتر ایران متخصص درب های اتوماتیک

 سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت 24 ساعته آماده کمک و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.گروه ایمن برتر ایران پیشرو در نصب سنسور چشمی ، تعمیر سنسور چشمی ،  نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، جک درب پارکینگی ، جک درب پارکینگ ،  درب پارکینگ  ، نصب موتور ریلی ، تعمیر موتور ریلی ، قفل برقی ، نصب قفل برقی ، تعمیر قفل برقی ، تعمیر کرکره برقی ، درب پارکینگ ریموت دار ، درب ریموتی ، تعمیر درب ریموتی ، نصب درب ریموتی ، جک پارکینگی ، نصب فلاشر ، تعمیر فلاشر ، چشمی درب  ، درب برقی ، تعمیر درب برقی، نصب درب برقی ، در ایران می باشد. برای تماس با ما می توانید از قسمت های تماس در وب سایت ما اقدام نمایید.