فلاشر درب پارکینگ

 

فلاشر چیست

فلاشر لامپ هشدار دهنده ای را مینامند که بیرون یا داخل پارکینگ قرار داده و در زمان کارکرد جک پارکینگی بصورتی که در مدار فرمان و برنامه ریزی برد تعریف شده چشمک زن، روشن ثابت و با خاموش می شود. نصب فلاشر درب پارکینگ و فلاشر درب پارکینگ در ایمن برتر ایران صورت می گیرد.

کار فلاشر چیست؟

فلاشر در واقع با فعال شدن خ.د به کاربر علامت شروع یا خاتمه کار جک پارکینگی را اعلام میکند و به شکلهای مختلف در شرایط مختلف عمل میکند.

فرمان چشمک زدن و خاموش روشن شدن فلاشر در برخی از جکهای پارکینگی از مدار فرمان جک صادر میشود و در برخی دیگر مدار فرمان فقط برق ثابت به فلاشر داده و عمل خاموش روشن شدن اتوماتیک را خود افلاشر توسط آی سی برنامه ریزی شده در داخدل خود انجام می دهد.نصب فلاشر درب پارکینگ  در ایمن برتر ایران صورت می گیرد.

فلاشرها نیز دارای 2 نوع 24 ولت و 220 ولت می باشند.

نوع چشمک زدن فلاشر در بسیاریا از مدار فرمانهای جک های پارکینگی ایرانی و ایتالیایی و همچنین کرکره ها و راهبند ها بدین صورت ایت که زمانی که درب در حال باز شدن است فلاشر چشمک های سریع و در هر ثانیه یا بار خاموش و روشن میشود و زمانی که درب در حال بسته شدن باشد چشمک های آهسته و هر 2 ثانیه یکبار خاموش و روشن می شود.

لامپ فلاشر ها در نیز انواع گوناگونی اعم از لامپ رشته ای، و LED دارد که از مظر کارایی هیچ فرقی با هم ندارند.نصب فلاشر درب پارکینگ در ایمن برتر ایران صورت می گیرد.

 

 سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت 24 ساعته آماده کمک و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.گروه ایمن برتر ایران پیشرو در نصب سنسور چشمی ، تعمیر سنسور چشمی ،  نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، جک درب پارکینگی ، جک درب پارکینگ ،  درب پارکینگ ، درب اتوماتیک ، نصب موتور ریلی ، تعمیر موتور ریلی ، قفل برقی ، نصب قفل برقی ، تعمیر قفل برقی ، تعمیر کرکره برقی ، درب پارکینگ ریموت دار ، درب ریموتی ، تعمیر درب ریموتی ، نصب درب ریموتی ، جک پارکینگی ، درب برقی ، تعمیر درب برقی، نصب درب برقی ، درب اتوماتیک ، نصب درب اتوماتیک ، تعمیر درب اتوماتیک ، در ایران می باشد. برای تماس با ما می توانید از قسمت های تماس در وب سایت ما اقدام نمایید