نصب جک درب پارکینگ

 

نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگی نصب جک درب پارکینگ توسط گروه ایمن برتر ایران

گروه ایمن برتر ایران در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی فعالیت می نماید. شما عزیزان می توانید با ارسال پیام در واتساپ و یا تماس با شماره داخل سایت سفارش تعمیر و یا نصب خود را بدهید.

جک پارکینگی یکی از ابزار های بالا بردن امنیت خانه و فروشگاه ها می باشد. در این مقاله در مورد نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ صحبت خواهیم کرد.

جک پارکینگی

جک پارکینگی، در این مقاله به طور کامل در مورد ضرورت وجود و چگونگی نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، چرایی نصب قفل برقی، فواید و مضرات و چگونگی آن  می پردازیم.

ضرورت وجودآن بدیهی است که زندگی شهرنشینی و تراکم ترافیک  در جاده های اصلی، کوچه ها و خیابانها، مشغله زیاد و درگیریهای فکری که در زندگی شهرنشینی وجود دارد، موجبات تهیه لوازم، وسایل و ابززارهایی برای زندگی راحت تر را فراهم مینماید.

بنابراین همواره این معذل رانندگان را چه در خروج از پارکینگ چه در ورود همراهی می کند. این مشکلات صرفا با نصب جک پارکینگی، که با هزینه ای ناچیز نسبت به خسارت هایی که در نبود این سیستم ممکن است به ساختمان وارد شود، قابل حل است.

در ادامه به معرفی انواع تعمیر جک پارکینگی و نصب درب پارکینگ متناسب درب های پارکینگ با آن  خواهیم پرداخت.

نصب جک پارکینگی

 

یکی از وقتگیر ترین امورات روزانه که هرروز همه با آن روبرو می شوند، باز و بسته کردن نصب درب پارکینگ منزل می باشد که در هر دو صورت ورود و یا خروج از پارکینگ، علاوه بر زحمت و سنگینی کار و اینکه برای خانم ها امریست بعضاً طاغت فرسا، باید بیرون از پارکینگ جهت بستن یا باز کردن درب پارکینگ خودرو را رها کرده و این خود از نظر ایمنی بسیار خطرناک میباشد. یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

اینکه موتور خودرو رابعضاً روشن رها می کنند تا درب پارکینگ را باز یا بسته نمایند، خود تهدیدی است جدی، و هموار نمودن راه دزدیدن خودرو برای دزدان است. از سویی حتی اگر تمامی موارد ایمنی را رعایت نمایند، باز هم نمیتوانند وسط کوچه یا خیابان خودرو را پارک کنند تا درب پارکینگ راببندند یا باز کنند. زیرا که در بیشتر مواقع در شهرهای بزرگ و شلوغی چون تهران قالبا جای پارک خودرو در کوچه و خیابان جزو نایاب ترین ها میباشد و راننده مجبور میشود خودرو را یا دوبله پارک کند که موجب ایجاد تراکم ترافیک میشود یا باید تا صدها متر دورتر خودرو را پارک کند.یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

نصب جک پارکینگی

نصب جک پارکینگ

در این قسمت در مورد نصب جک پارکینگ و انواع روشهای نصب درب پارکینگ بروی مدلهای مختلف درب ها و نحوه صحیح قرارگیری جک بروی درب، توضیحاتی خواهیم داد.

برای نصب جک پارکینگی برای درب های مختلف باید به تفاوت های سیستمی نظیر قدرت جک، کورس جک،  مدل جک، نوع کارکرد، میزان استفاده روزانه، وزن درب و نوع باز و بسته شوی درب پارکینگ، توجه داشت تا به مرور زمان جک دچار مشکل نشود. به صورت معمول درب های پارکینگ به طرف داخل پارکینگ باز می شوند. هرچند در مواردی نیز درب هایی هستند که بدلیل کمبود فضای داخلی پارکینگ، درب به سمت بیرون باز می شوند که گروه فنی تخصصی ایمن برتر ایران در این مقاله هر دو صورت نصب را توضیح داده است. 

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی در دربهایی که به طرف داخل باز میشند اگر درب و لنگه های آن بصورت معمولی باشند یعنی عرض هر لنگه بین 140 تا 170 سانتیمتر باشند و ارتفاع آن بین 200 تا 250 سانتیمتر باشند و وزن آن بین 300 تا 500 کیلوگرم باشد، را ما بعنوان درب معمول معرفی مینماییم که میتوان جک پارکینگی کورس 400 که رایج ترین سایز در بازار میباشند را بروی آن نصب نمود. نصب جک پارکینگی کورس 400 را میتوان گفت، تمامی شرکت های تولید کننده  بازویی تولید می نمایند. ولی بسته به محل نصب جک پارکینگی بروی درب پارکینگ، میزان استفاده روزانه و شرایط آب و هوایی محل باید برند مناسب و نوع مناسب را انتخاب کرد.

 

نصب جک پارکینگی با ولتاژ پایین 12 یا 24 ولت

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی با ولتاژ پایین 12 یا 24 ولت را میتوان به برند های BFT ساخت ایتالیا و زومر ساخت آلمان و یوتاب و بتای ساخت ایران اشاره نمود. البته برند های زیادی از این نوع وجود دارد ولی ما در اینجا به چند موردی که اشاره کردیم دلیل برتری این برندها نمیباشد و صرفا جهت مثال ذکر شده اند.

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ولتاژ پایین را اصولا برای پارکینگ های پر رفت وآمد استفاده میکنند که بدلیل تردد بالا و میزان استفاده بیشتر از، موتور ها داغ نمی شوند و از برخی از برندهای این نوع را بعنوان جک های تردد نامحدود یاد می شود و تعداد دفعات باز و بسته کردن در ب بصورت پشت سر هم هیچ آسیبی به این نوع ااز جک پارکینگی نمیرساند. ولی در میزان عمرمفید موتور آن تاثیر گذار است.

از مشخصات دیگر جک های پارکینگی به وجود میکرو سوییچ، لیمیت سوییچ میتوان اشاره کرد که این سیستم برای جلوگیری از آمپر کشی موتور های جک های پارکینگی طراحی شده اند. لذا برخی از جکهای پارکینگی 220ولت ولتاژ بالا نظیر جک نایس (Nice) نیز از این سیستم پشتیبانی می کنند. در حقیقت این سیستم در افزایش عمر مفید آن بسیار موثر بوده و باعث عملکرد بهتر مدار فرمان میشود. 

در برخی از نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ولتاژ پایین بجای سیستم میکروسوییچ یا لیمیت سوییچ از سیستم اینکودر استفاده می شود. به شکلی اگر توسط یک سنسور تعداد دورهای شفت و ماردان گیربکس جک را شمارش نموده و ذخیره می نماید و در هر بار باز و بسته شدن جک با همان تعداد دور موتور را متوقف می نماید تا از فشار آمدن و آمپرکشی موتور جلوگیری نماید. بطور مثال؛ در جک های پارکینگی کوجی (cuci) بجای سیستم میکروسویچ، از اینکودر استفاده می شود.

 

نصب جک پارکینگی با ولتاژ قوی 220 ولت

برای نصب جک پارکینگی با ولتاژ قوی 220 ولت به آن دسته از جک های پارکینگی گفته میشود که موتور آنها با استفاده از برق 220 ولت یا 3 فاز کار می کنند. البته موتور های 3 فاز بسیار کم و برای درب های بسیار سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین استفاده از این موتورها تقریبا به صفر رسیده و بجای استفاده از این موتور های پر مصرف میتوان از جک های هیدرولیکی استفاده کرد.

جک های پارکینگی  220 ولت بدلیل قدرت بیشتر نسبت به  ولتاژ پایین بیشتر مورد توجه مردم و همچنین بدلیل اینکه برنامه ریزی آسانتر، خرابی و تعمیرات کمتر، و همچنین دارای حساسیت کمتری در نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ، نسبت به ولتاژ پایین، از استقبال بیشتری از سوی نصاب ها و فروشندگان برخوردار هستند.

 

نقش خازن در نصب جک پارکینگی 220 ولت

موتور های 220 ولت در نصب درب پارکینگ همزمان با استفاده از برق 220 ولت شهری از خازن هایی نیز جهت راه اندازی و ایجاد اختلاف فاز در جریان دور معکوس موتورها و همچنین افزایش قدرت آن استفاده می کنند. میزان قدرت میکروفاراد خازنها در انواع جک پارکینگی متفاوت است و هر جک طبق استانداردی که تولید کننده آن برای آن تعریف کرده، باید خازن مناسب آن جک نصب شود. بطور مثال، در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی دو لنگه معمولی که با سیستم الکترو مکانیک کار میکنند اغلب از خازنهای بین 5 تا 10 میکروفاراد استفاده می شود و در موتور های ریلی بسته نوع و قدرت موتور، از خازن های قوی تا 16 میکروفاراد نیز استفاده می شود. لازم به ذکر است که خازن های جک پارکینگی 220 ولت  به صورت مصرفی بوده و بعد مدتی استفاده ضعیف شده و باید آن ها را تعویض نمود. از علائم نشان دهنده ضعف خازن، ضعیف شده و کم شدن سرعت و قدرت جک پارکینگی و بعضا نبستن کامل درب می باشد که در صورت مشاهده این موارد حتما با تکنسین مربوطه تماس گرفته و نسبت به تعویض خازنهای آن اقدام نمایید.

درب پارکینگ در شهریار

موتور های ریلی

موتور های ریلی نیز به آن دسته از موتورهایی که جهت استفاده در درب های ریلی و کشویی بکار می روند و همانند نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی دو لنگه بازویی در انواع ولتاژ پایین 12 و 24 ولت، ولتاژ قوی 220 ولت و سه فاز وجود دارند. موتور های ریلی دارای قدرت کشش بیشتری نسبت به جک های پارکینگی بازویی هستند. بهمین دلیل حتما باید مجهز به سیستم میکروسوییچ یا اینکودر باشند تا درصورت باز یا بسته شدن حتما موتور خاموش شود. نبود میکروسوییچ یا اینکودر در موتورهای ریلی علاوه بر آسیب رسانی به موتور، بدلیل قدرت بسیار بالا موجب آسیب دیدن گیربکس و دنده شانه ای متصل به درب می شود. نصب درب پارکینگ در موتور های ریلی 220 ولت نیز همانند جک بازویی ، از خازن جهت راه اندازی موتور و ایجاد اختلاف فاز در دور مستقیم و معکوس موتور استفاده می شود. و در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی به کار می رود.

موتور ریلی

تعمیر جک پارکینگی

تعمیر جک پارکینگی در هر نوع و مدل که باشند بعد از مدتی استفاده نیاز به سرویس دوره ای دارند و قاعدتا بعد از مدتی استفاده دارای دچار مشکلاتی نیز می شوند. در حقیقت هر جک پارکینگی نسبت به شرایط خاص خود هزینه های نگهداری مختص خود را دارا است. هرچند میزان طول عمر و زمان سرویسهای دوره ای در  انواع جک های پارکینگی مدل های متفاوت می باشند.

در برخی از تعمیر جک پارکینگی و نصب درب پارکینگ بازویی الکتومکانیکی دارای مهره ماردان فلزی می باشند که اصطلاحا باین نوع تعمیر جک پارکینگی شفت زیر گفته می شود. یعنی بازوی جک بصورت مستقیم در انتهای لوله به پلیت سر جک وصل نمی شود. لذا توسط یک قطعه بنام کالسکه ای که متحرک نیز می باشد جک را به پلیت وصل می کند؛ و در حقیقت مهره ماردان فلزی مستقیما عمل باز و بسته کردن درب را عهده دار می باشد. از این مدل جک ها که میتوان از برندهای life – nice- beninca و … نام برد.

برای تعمیر جک پارکینگی و نصب جک پارکینگی این مدل از ضمن برخورداری از قدرت بسیار بالا، نیازمند سرویس های دوره ای منظم تری نیز می باشند. به شکلی که اگر ماردان جک به موقع روغن کاری نشود، جک کاملا قفل شده و یا بسختی حرکت می کند یا کلاً از حرکت می ایستد. 

لذا سرویس، چکاپ و عیب یابی دوره ای این جک ها توسط تکنسین ماهر جزو ضرورت های نگهداری این نوع می باشد. در مدل های دیگر تعمیر جک پارکینگی که قالباً به صورت شفت مستقیم می باشد یعنی پلیت سر جک به صورت خط صاف و مستقیم به سر جک متصل می شود سرویس آنچنانی خود جک نیاز ندارد.ولی به دلیل قدرت پایین تر این جک های پارکینگی نسبت به  شفت زیر، باید مسیر حرکت آنها کاملا روان و راحت باشد. بشکلی که کوچکرین مشکل در باز و بسته شدن درب باعث ایجاد مشکل برای تعمیر جک پارکینگی می شود. 

روغن کاری دوره ای و مرتب لولاها یکی از روشهای نگهداری و تعمیر جک پارکینگی شفت مستقیم میباشد. در جکهای 220 ولت نیز خازنها بصورت دوره ای نسبت به میزان مصرف حتما تعویض گردد. چرا که ضعیف شدن خازن ها به موتور فشار وارد کرده و از عمر موتور می کاهد. میکرو سوییچ های جک های 220 ولت و 24 ولت حتما باید با دقت تنظیم گردد.در صورتی که میکروسوییچ در جک پارکینگی پس از بسته شدن یا باز شدن درب موتور جک را خاموش نکند به مرور زمان موتور جک پارکینگی و یا  مدار فرمان دچار مشکل می شود. 

دیگر مشکلی که برای و نصب درب پارکینگ  به وجود می آید؛ شکستگی آن می باشد. بطور کلی هیچ جکی بصورت عادی و خودبخود نمی شکند. مگر ضربه ای به آن وارد شود. ضربه خوردن به آن میتواند توسط خودرو ها و یا توسط دزد اتفاق بیفتد. در مواقعی که درب پارکینگ بسته است و خودرویی به هر دلیلی به آن برخورد می کند، و یا دزدی به قصد وارد شدن به داخل پارکینگ درب را فشار داده و باز می کند، بعضاً باعث شکستگی در قسمت هایی از گیربکس جک پارکینگی و یا تاب افتادن ماردان آن می شود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی در استفاده از جک پارکینگی باید حتما از نصب قفل برقی استفاده شود. اکثر برندهای جک های پارکینگی جهت امنیت بیشتر، خروجی قفل برقی  برای مدارهای فرمان جک طراحی نموده اند و آن دسته از جک های پارکینگی که فاقد خروجی قفل برقی باشند، توسط تکنسین مربوطه یک مدار برای آن طراحی و اجرا می شود. که چند روش آن در قسمت آموزش وب سایت ایمن برتر ایران آموزش داده می شود.

 

چرا بروی جک های پارکینگی حتما باید قفل برقی نصب شود؟

متاسفانه بعد از نصب درب پارکینگ این جک پارکینگی علیرغم سهولت در امر باز و بست درب های نسبتا سنگین دو لنگه و یا تک لنگه بهیچ عنوان ضامن امنیت ساختمان نمی باشند. لذا از آنجا که دزدان و افراد فرصت طلب، باین موضوع کاملا واقف اند؛ براحتی و با وارد آوردن کمترین نیرو، براحتی درب را باندازه ای که برای وارد شدن بداخل ساختمان کافی باشد باز کرده و وارد ساختمان میشوند.

حال آنکه هم به جک ها آسیب جدی وارد میشود و هم امنیت ساختمان به خطر میافتد.

این مشکل براحتی و با هزینه ای ناچیز، با نصب یک قفل الکتریکی بروی درب پارکینگ و برنامه ریزی مدار فرمان جک برای باز و بسته شدن قفل بصورتی که در تصاویر مشاهده مینمایید قابل حل می باشد و در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی به کار می رود.

ازین رو گروه فنی تخصصی، ایمن برتر ایران در کمترین زمان ممکن نسبت به نصب و راه اندازی قفل های برقی بروی انواع جک های پارکینگی اماده ارائه خدمات در سراسر تهران می باشد.

 

 

انواع جک پارکینگی

جک های پارکینگی از نظر نوع کارکرد به  سه نوع هیدرولیکی  الکترومکانیکی و ریلی تقسیم می شوند. که در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی مورد استفاده است.

  • جک های هیدرولیکی:

جک های هیدرولیکی به آن دسته از جک ها گفته میشود که با بهره دگیری از نیروی پمپ و روغن هیدرولیک، عمل باز و بستن درب را انجام می دهند.

اصولا جک های هیدرولیکی برای دربهای نسبتا سنگین و سنگین وزن استفاده میشود و نسبت به جک های الکترومکانیکی دارای قدرت بیشتری می باشند

  • جک های الکترومکانیکی: 

جک های الکترومکانیکی به آن دسته از جک ها گفته می شود که با تبدیل انرژی چرخشی الکتروموتور به نیروی کششی توسط مهره و مارپیچ باعث باز و بست درب می شود.

جک های الکترومکانیکی از دسته جک پارکینگی به دلیل ساختار ساده تر نسبت به جک های هیدرولیکی و همچنین قیمت پایین تر بیشتر مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.

  • موتو ریلی: 

موتور ریلی یکی از شاخه های موتورهای الکترو مکانیکی می باشند. با این تفاوت که این موتور ها انرژی چرخشی الکتروموتور را توسط گیربکس تقویت نموده و به وسیله چرخ دنده سر گیربکس به یک تسمه آهنی که به شکل دنده شانه ای است و سراسر درب ریلی قرار می گیرد وصل می شود. برای نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی با گروه ایمن برتر ایران در ارتباط باشید.

درب پارکینگ

درب پارکینگ در گذشته که کاملا باید خود شخص برای باز وبسته کردن درب اقدام می کردند.اما امروزه با رشد فناوری جک درب پارکینگ تولید ونصب می شود که بدون دخالت شخص و کاملا اتوماتیک می باشد.امروزه تعمیر درب پارکینگ ها از حالت قدیمی به حالت جدید برقی که بسیار پرکاربرد می باشد و در زمان و بهداشت فردی بسیار کمک می کند. مانند حالت قدیمی خود انواع مختلفی دارد و برهمین اساس برای هر شرایطی و هر کاربری از یک نوع مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب درب پارکینگ در طرشت

نصب درب پارکینگ

در زمانی های قدیم با ریخته گری و همچنین شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب های ویلایی ساخته می شد.اما امروزه این کار توسط کارگاه ها و کارخانه های بزرگ صنعتی انجام می شود.در زمان های گذشته برای اینکه بتوانند.درب های حیاطی را بسازند ابتدا میله های آهن را در کوره های بزرگی قرار می دادند تا آب شوند و گداخته شوند.ساخت درب پارکینگ هم مانند ساخت انواع درب هایدر زمان های قدیم به طریق مختلفی انجام می شده است.زمانی که فلزات را درون کوره هایی می ریختند تا آب شوند،با درآوردن آن ها و کوبیدن این نوع فلزات مقاومت و خشکی آن ها کمتر می شد.و در نهایت امکان جلادهی در آن ها فراهم می شده است.در آخر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند.قادر بودند تا نقش های پرپیچ و خمی روی آن ها پیاده کنند که از جمله آنها می توان به طراحی های اسلیمی اشاره کرد.در آخر، فلزاتی که گرام قیمت بودند به آسانی بازسازی و به هم متصل می شدند.که با تغییر شکل آن ها در واقع نصب درب پارکینگ از آن ها ساخته می شد.شاید در گذشته مانند امروز در ساخت این نوع درب ها تنوع وجود نداشته است.اما امروزه با تکنولوژی های پیشرفته ای که در این زمینه وجود دارد،انواع  در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شود.به شما این امکان را میدهد که طراحی های مختلفی برای خود داشته باشید.دوام درب شاید به این فکر باشید که نصب درب پارکینگ چوبی نسبت به درب فلزی دارای امنیت کمتری هستند. اما این درب چوبی از لحاظ کیفیت وساختار به گونه ای هستند که با درب فلزی چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ امنیت یکسان می باشند.د به دلیل اینکه برای بیرون خانه است و باید زیبایی کاملی داشته باشد باید بهترین و باکیفیت ترین ودر حین حال زیباترین را انتخاب نمود.زیبایی و تنوع معمولا درب لوکس باید زیبایی و تنوع در ساخت داشته باشید.بیشتر افرادی که میخواهند تعمیر درب پارکینگ را خریداری کنند در کنار عملکرد، بیشتر به ویژگی های زیبایی نمای آن اهمیت می دهند.این درب ها در واقع تردد شما را به ویلا ممکن می سازند.و به همین دلیل هم بهتر است که علاوه بر زیبایی به کیفیت آن نیز توجه کنید.معمولا اینطور گفته می شود که خرید درب پارکینگ نسبت به خرید درب های دیگر سخت تر است.شما بعضا میخواهید برای خانه خود این درب ها را خریداری کنید و شاید بخواهید ویلای خود را با دربی زیبا کنید.خرید این نوع درب ها به شما اجازه می دهند که همزمان با زیبایی امنیت را نیز برای خانه خود ایجاد کنید.پس بهترین راه این است که هر دو مورد را در نظر داشته باشید.به طور کل اما تنوع تعمیر درب پارکینگ بسیار بیشتر از تنوع درب های معمولی است.این نوع درب ها با اینکه در جنس های مختلفی مانند چوبی و همچنین آهنی ساخته می شوند .اما به شما اجازه خواهند داد که همچنان هم زیبایی و هم تنوع خانه خود را حفظ کنید.برای اطلاع از قیمت جک درب پارکینگی با گروه ایمن برتر ایران در تماس باشید.

انواع درب پارکینگ

جک های پارکینگی از نظر نوع کارکرد به سه نوع هیدرولیکی ،الکترومکانیکی و ریلی تقسیم می شوند. که در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی مورد استفاده است.جک های هیدرولیکی:جک های هیدرولیکی به آن دسته از جک ها گفته میشود که با بهره دگیری از نیروی پمپ و روغن هیدرولیک، عمل باز و بستن درب را انجام می دهند.اصولا جک های هیدرولیکی برای دربهای نسبتا سنگین و سنگین وزن استفاده میشود و نسبت به جک های الکترومکانیکی دارای قدرت بیشتری می باشند جک های الکترومکانیکی:جک های الکترومکانیکی به آن دسته از جک ها گفته می شود که با تبدیل انرژی چرخشی الکتروموتور به نیروی کششی توسط مهره و مارپیچ باعث باز و بست درب می شود.جک های الکترومکانیکی از دسته جک پارکینگی به دلیل ساختار ساده تر نسبت به جک های هیدرولیکی و همچنین قیمت پایین تر بیشتر مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.اگر جک نصب درب پارکینگ فعلی دارید و می خواهید آن را ارتقا یا تعمیر کنید ،با گروه ایمن برتر ایران می توانید تماس بگیرید.گروه ما سالهاست که در صنعت  و جک درب پارکینگ کار می کنند ، بنابراین تمام تجربه و مهارت لازم را برای این صنعت دارا می باشند.

 ما یک راه حل اتوماسیون نصب درب پارکینگ برای هر نوع درب ، از درهای غلتکی و مقطعی ، تا درهای بالای و بالای گاراژ در دسترس داریم ، و تیم باتجربه ما خوشحال خواهد شد که از مناسب ترین گزینه ها برای نیازهای شما صحبت کند.تمام درب های اتوماتیک با یک کنترل از راه دور در دسترس هستند بنابراین شما مجبور نیستید ماشین خود را برای جنگ با درب گاراژ خود در شرایط بد آب و هوا بگذارید. یک دکمه ساده روی ریموت به راحتی و با اطمینان گاراژ شما را برای شما باز و بسته می کند. مناسب برای مشتریان ما با هر گونه مشکل حرکتی.تمام درب های اتوماتیک گاراژ در محدوده ما دارای ویژگی های ایمنی بی شماری هستند تا اطمینان حاصل شود که آنها به روشی ایمن و ثابت کار می کنند. ما همچنین سنسورها را در آنها قرار می دهیم تا اطمینان حاصل شود که به طور غیرمنتظره بسته نمی شوند نصب درب پارکینگ یا در صورت بسته شدن مانعی ممکن است مانع از باز شدن در شود.

نصب درب پارکینگ یک سطح اضافی از امنیت را فراهم می کند که از محتویات نه تنها در برابر عناصر ، بلکه همچنین بازدید کنندگان ناخواسته محافظت می کند. با بسته شدن آنها تقریباً غیرممکن است که به زور باز شوند ، اطمینان حاصل کنید که هیچ کس نمی تواند بدون کنترل از راه دور وارد پارکینگ شما شود.درب پارکینگ غلتکی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا هیچگونه انسدادی در داخل یا خارج از پارکینگ ، پس از باز شدن ایجاد نمی کنند.

 غلتک درب گاراژ از پنل های افقی جداگانه ای ساخته شده است ، به این معنی که تقریباً در هر پارکینگ متناسب است و کاملاً از محتویات موجود در برابر عناصر و بازدیدکنندگان ناخواسته محافظت می کند. مکانیزم و انعطاف پذیری غلتک به این معنی است که فارغ از اندازه و شکل پارکینگ شما برای استفاده در هر درب پارکینگ مناسب است.درب غلتکی پارکینگ مکانیزمی دارد که درب را به صورت عمودی باز می کند و به اجازه می دهد تا در قسمت خاصی از پشت درب ورودی طراحی شود. 

جک درب پارکینگ
نصب درب پارکینگ

تعمیر درب پارکینگ

این بدان معنی است که وسیله نقلیه شما فضای زیادی در داخل دارد.یک نوع مدل درب غلتکی داریم که از فولاد عایق یا غیر عایق ساخته شده است. هر غلتک نصب درب پارکینگ با رنگ دلخواه شما به پایان رسیده است تا اطمینان حاصل شود که می توانیم یک غلتکی را جای دهیم که نه تنها تمام نیازهای شما را برآورده کند ، بلکه کاملاً مطابق با سلیقه و خانه شما باشد. مقطعی بسیار متنوع هستند زیرا از بخشهای جداگانه متصل به جای یک صفحه جامد تشکیل شده اند.  پارکینگ مقطعی بیشتر توسط مشتریانی استفاده می شود که نصب درب پارکینگ آنها به سمت خیابان باز می شود. این به این دلیل است که آنها به صورت عمودی باز می شوند و هیچ انسداد برجسته ای ندارند.تطبیق پذیری آنها به این معنی است که تقریباً می توانند هر شکل یا اندازه درب ورودی ، از جمله قوس ها را داشته باشند و تا ارتفاع ۱۰ فوت نیز در دسترس باشند ، و آنها را برای استفاده در  پارکینگ تجاری ایده آل می کند. مقاومت درب پارکینگ مقطعی در ساختار درب نهفته است که امنیت آن را تضمین می کند. و در حالی که تقریباً با هر درب سازگاری دارد ، اما همچنان بیشترین محافظت را از عناصر می کند.اگر اخیراً برای نصب درب پارکینگ خرید نکرده اید ، تولیدکنندگان در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در این واحدها داشته اند. کار با آنها ایمن تر است ، نصب آنها راحت تر و بی سر و صدا تر از گذشته است.انتظار از نصب درب پارکینگ احتمالاً کمی زیاد است ، اما این در مقایسه با واحدهای دیگر بسیار آرام کار می کند ، اگر در پارکینگ شما درست زیر یک اتاق خواب یا قسمت دیگری از خانه باشد که آرامش را بخواهد بسیار عالی است.یکی از ویژگی های پیشرفته در این درب پارکینگ ، گنجاندن فناوری است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند ، عملکرد درب را کنترل کنید.این دارای تایمر است ، بنابراین می توانیددرب پارکینگ را پس از ۱ ، ۵ یا ۱۰ دقیقه به طور خودکار بسته کنید.درب بازکن قابل اطمینان فقط با مهمترین ویژگی ها ، بسیار بی صدا کار می کند ، شامل یک تایمر اتوماتیک است که با قیمت مناسب ارائه می شود

ایمن برتر ایران متخصص درب های اتوماتیک و برقی

 سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت 24 ساعته آماده کمک و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.گروه ایمن برتر ایران پیشرو در نصب سنسور چشمی ، تعمیر سنسور چشمی  ، درب اتوماتیک ، نصب موتور ریلی ، تعمیر موتور ریلی ، قفل برقی ، نصب قفل برقی ، تعمیر قفل برقی ، تعمیر کرکره برقی ، درب پارکینگ ریموت دار ، درب ریموتی ، تعمیر درب ریموتی ، نصب درب ریموتی ، جک پارکینگی ، نصب فلاشر ، تعمیر فلاشر ، چشمی درب  ، درب برقی ، تعمیر درب برقی، نصب درب برقی ، درب اتوماتیک ، نصب درب اتوماتیک ، تعمیر درب اتوماتیک ، در ایران می باشد. برای تماس با ما می توانید از قسمت های تماس در وب سایت ما اقدام نمایید.