درب ریموتی​

درب پارکینگ ریموت دار و درب ریموتی جهت استفاده نصب درب ریموتی و تعمیر درب ریموتی در پارکینگها و منازل و باغ ها و رستوران ها و … طراحی شده و در نصب و راه اندازی آن نیازی به تغییر در درب موجود ساختمـان نبـوده و بر روی همان درب فعلی نصب می شود . درب ریموتی لوازم مورد نیاز کامل آنها شامل دو عدد جک ، جعبه کنترل ، دو عدد ریموت کنترل ، چشم الکترونیک و اتصالات لازم می باشد . در زمـان قطع برق برای اینکه ما بتوانیم از استفاده کنیم باید لوازمی را اضافه کنیم مانند UPS که با رفتن برق درب همچنان برق مورد نیاز خودرا داشته باشد.

همچنین درب پارکینگ ریموت دار، درب ریموتی در مواقع برق رفتگی میتوان با نصب کلید اضطراری یا خلاص کن بصورت دستی درب را باز کرد. درب ریموتی جهت راحتی بیشتر و با اهدافي همچون كنترل تردد افراد و مسائل حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

تعمیر و نصب درب ریموتی

نصب درب ریموتی

تعمیر درب ریموتی

 •  تعمیر درب ریموتی برای کنترل و امنیت آزمایشگاهها و انبارها
 • درب پارکینگ ریموت دار برای هتلها،فروشگاهها برای صرفه جویی در مصرف برق
 • درب ریموتی برای اتاق عمل و برخی آزمایشگاه ها برای تمیزی افراد
 • از نظر راحتی افراد تبدیل درب های معمولی به دربهای اتوماتیک مانند پارکینگ منازل و غیره …..

۱-  کشویی

۲-  بازویی

۳-  ریلی

۴-  گردان

 5- درب ریموتی

درب ریموتی
درب ریموتی

نصب درب ریموتی

نصب درب ریموتی ریموت کنترل به معنی کنترل از راه دور بوده و در سیستم درب پارکینگ ریموت دار با استفاده از ریموت کنترل می توان درب اتوماتیک را از راه دور باز یا بسته نمود برای این منظور قسمت گیرنده  در داخل مرکز کنترل درب اتوماتیک نصب می گردد.

با توجه به اینکه  معمولا از لحاظ حفاظتی مهم هستند برای قفل نمودن آنها در برخی شرایط از قفل برقی و در شرایط دیگر درب ریموتی از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود. در صورت نیاز در کنار درب و یا زیر دستگاه مرکزی نصب می شود .

پنوماتيک

الكتروموتوری

هيدروليكی

درب پارکینگ ریموت دار پنوماتيک و درب ریموتی از لحاظ امنیتی مقداری دچار ضعف هستند چون با سوراخ شدن لوله های انتقال باد درب بصورت باز خواهد ماند.  این نوع درب با فشار باد و با استفاده از لوله كشي از قسمت كمپرسور به بازوئي كار مي كنند .اين نوع درب پارکینگ ریموت دارحداقل هر ۲ ماه نياز به بازديد و در صورت لزوم نیاز به سرويس دارد.

نيروي درب پارکینگ ریموت دار هيدروليكی بالا بوده و مناسب درب هاي با وزن زياد است. درب ریموتی همانطور از نام این نوع درب ها پیداست نيروي حركت درب توسط روغن منتقل مي شود . کاربرد آنها بيشتر در واحدهایی كه از دربهاي بزرگ و سنگين استفاده می کنند بیشتر است .

الكتروموتوری دارای کارایی بسیار زیادی می باشد اما دارای سيستمهای بسيار ساده ای می باشند. درب ریموتی این درب ها نیاز به بازدید وسرویس فراوان ندارد و در جهان بسیار پرکاربرد هستند. موتور اين نوع دار ها ازگيربكس تعبيه شده که عمل باز و بسته کردن درب ها را عهده دار است.

 • نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم
 • تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم
 • تنظیم میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب
 • درب ریموتی تست مراحل باز و بسته شدن درب
 • تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

نصب درب برقی

تعمیر درب برقی و نصب درب برقی

درب ریموتی

تعمیر درب ریموتی و نصب درب ریموتی

درب پارکینگ

تعمیر و نصب درب پارکینگ

جک پارکینگی

نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ

تابلوی فرمان

جعب فرمان درب پارکینگ ریموت دار ،یا مرکز کنترل که سیستم رادیویی از طریق ریموت کنترل فرد ارسال می کند در قسمت گیرنده رادیویی خود دریافت و درب ها شروع به باز و بسته شدن می کند .

مولد

تولید کننده نیروی حرکتی از قبیل جک ، بازوها و موتور فرمان لازم برای باز و بسته کردن دربها از طریق بازو های (شاسی ها – جک ها ) متصل به آن انجام می شود .

سریع و فوری و تخصصی

چشمی ها

درب پارکینگ ریموت دار چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمزی هستند که به ترتیب با حروف TX و RX مشخص می شوند برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن درب استفاده می شود.که به محض ورود ویا خروج به درب ها اعلام میکند که درب هارا به حالت بسته برگرداند.

چشمی درب

فلاشر ها

نصب درب ریموتی یک لامپ چشمک زن نارنجی است که بر روی دیوار بالا و یا کناره درب پارکینگ ریموت دار نصب می شود تا عابرین را از وضعیت فعلی درب آگاه سازد . بطوریکه وقتی درب در حال باز شدن است بصورت ممتد چشمک می زند و در بعضی مدلها بصورت ثابت روشن می ماند و بعد از بسته شدن درب خاموش می شود.

میکرو سوئیچ

در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن درب پارکینگ ریموت دار توسط قسمت مکانیکی ، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی درب اتوماتیک آگاه می سازد.

ریموت کنترل

هر برد الکترونیکی برای راه اندازی درب پارکینگ ریموت دار نیاز به یک ولتاژ تغذیه مستقیم خاص خود دارد و عامل اصلی حرکت در سیستم درب پارکینگ موتورالکتریکی می باشد.

نصب درب ریموتی هر موتورالکتریکی می تواند یک سرعته یا چند سرعته باشد ، چپ گرد یا راست گرد باشد که چگونگی ایجاد هر کدام از این حالات با سیم های ورودی به سیستم موتور درب اتوماتیک مشخص می گردد و تعدادی سنسور از قبیل میکرو سوئیچ ها ، فرستنده و گیرنده های مادون قرمز به محل خود بر روی برد کنترلر نصب می گردد.

در بعضی مواقع ممکن است ریموت یا گم شود یا خراب برای اینکه از این مشکل جلوگیری کنیم شما میتوانید به آسانی یک ریموت یدک داشته باشید که در مواقع اظطراری از آن استفاده کنید.

درب ریموتی

نصب درب پارکینگ ریموت دار

نصب درب ریموتی برای این کار فقط کافیه که ریموت یدک خام باشد ومقابل ریموت اصلی قرار می دهید و به ترتیب دکمه هارو میزنید تا چراغ چشمک زن ریموت فعال شود اینکار باید برای همه کلید ها انجام شود.

نصب درب ریموتی

درب پارکینگ ریموت دار

ولین کنترل از راه دور درب پارکینگ ریموت دار بود و شامل یک فرستنده (گیرنده) و گیرنده ساده بود که مکانیزم درب پارکینگ را کنترل می کرد. فرستنده با فرکانس تعیین شده انتقال می یابد.

گیرنده به سیگنال رادیویی گوش می دهد ، سپس بسته به موقعیت درب ، تعمیر درب ریموتی را باز یا بسته می کند.درب پارکینگ ریموت دار مفهوم اساسی این مسئله را می توان به جنگ جهانی دوم بازگرداند. از این نوع سیستم برای منفجر کردن بمب های از راه دور استفاده می شد.

تعمیر درب ریموتی در حالی که در آن زمان جدید بود ، این فناوری با محبوبیت  مسیر خود را طی کرد. در حالی که فرستنده کنترل از راه دور درب گاراژ کم مصرف است و دامنه محدودی دارد ، سیگنال آن را می توان توسط سایر درب پارکینگ در نزدیکی آن دریافت کرد. وقتی دو همسایه درب پارکینگ ریموت دار داشتند ، باز کردن یک درب پارکینگ ممکن است درب همسایه را نیز باز کند.

مرحله دوم سیستم درب پارکینگ ریموت دار مشکل باز شدن درب همسایه را حل کرد. کنترل از راه دور روی این سیستم ها یک کد دیجیتالی را منتقل می کند نصب درب ریموتی و گیرنده در پارکینگ فقط به آن کد پاسخ می دهد.

تعمیر درب ریموتی این کدها معمولاً توسط هشت تا دوازده سوئیچ DIP بر روی گیرنده و فرستنده تنظیم می شوند ، بنابراین برای کد مختلف مجاز هستند. تا زمانی که همسایگان از کدهای مختلف استفاده می کردند ، درب پارکینگ ریموت دار یکدیگر را باز نمی کردند.

هدف این سیستم ها جلوگیری از تداخل درب پارکینگ ریموت دار مجاور بود. سیستم ها با توجه به امنیت طراحی نشده اند. متجاوزان توانستند امنیت این سیستم ها را شکست دهند و به پارکینگ و خانه دسترسی پیدا کنند.

نصب درب ریموتی در تهران

نصب درب ریموتی تعداد کدها به اندازه کافی کم بود که حتی یک متجاوز پیچیده با یک فرستنده کنترل از راه دور سازگار می توانست انتقال تمام کدهای ممکن را شروع کند تا زمانی که کدی را پیدا کند که در را باز می کند.درب پارکینگ ریموت دار متجاوزان پیچیده تر می توانند یک کلید اصلی جعبه سیاه بدست آورند که به طور خودکار هر کد ممکن را در مدت زمان کوتاهی منتقل می کند.

نصب درب ریموتی حتی یک روش پیچیده تر به عنوان حمله تکرار شناخته می شود.درب پارکینگ ریموت دار مهاجم از یک کد شکار استفاده می کند ، که یک گیرنده دارد که کد دیجیتالی ریموت را ضبط می کند و می تواند آن کد دیجیتالی را در زمان دیگری دوباره انتقال دهد.

مهاجمی که یک رمزگیر دارد ، منتظر می ماند تا صاحب خانه از راه دور خود استفاده کند ، کد را گرفته و سپس کد را دوباره پخش کند تا در هنگام رفتن صاحب خانه ، درب خانه باز شود.

نصب درب ریموتی مولتی کد در مناطقی که امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است ، محبوبیت چندانی پیدا نکردند ، اما به دلیل سهولت در برنامه نویسی ، از این نوع بازکن ها اغلب برای کار با مواردی مانند دروازه در مجتمع های آپارتمانی در دار استفاده می شود.

یک مرحله میانی از بازار درب پارکینگ ریموت دار ، سوئیچ های DIP را از بین برد و از راه دور از قبل تقریباً ۳٫۵ میلیارد کد منحصر به فرد از قبل برنامه ریزی شده استفاده کرد. گیرنده یک لیست امنیتی از راه دور را که به آن پاسخ می دهد ، حفظ می کند.

نصب درب ریموتی  کاربر می تواند هنگام فشار دادن دکمه ریموت درب پارکینگ ، هنگام فعال کردن کنترل از راه دور ، کد ریموت منحصر به فرد را به لیست اضافه کند. کدهای زیاد باعث می شود که حملات بی رحمانه سعی در کدهای دیجیتال امکان پذیر نباشد ، اما سیستم ها هنوز در برابر گیرنده های کد آسیب پذیر هستند.

تعمیر درب ریموتی در تهران

برای راحتی کاربر ، این سیستم ها با کدهای از راه دور سوئیچ DIP قدیمی نیز سازگار بودند ، اما افزودن یک فناوری از راه دور از راه دور به لیست امنیتی ، درب بازکن گاراژ را در معرض حمله نیروی بی رحم قرار داد تا کد سوئیچ DIP را پیدا کند. رویکرد فضای کد بزرگتر بهبود نسبت به کدهای ثابت سوئیچ DIP بود ، اما همچنان در برابر حمله مجدد آسیب پذیر بود.

نصب درب ریموتی در مرحله سوم فناوری درب پارکینگ ریموت دار از یک محدوده طیف فرکانسی بین ۳۰۰-۴۰۰ مگاهرتز و فناوری کد  برای شکست دادن شکار کد استفاده می شود. علاوه بر انتقال شناسه منحصر به فرد برای کنترل از راه دور ، یک شماره توالی و یک پیام رمزگذاری شده نیز ارسال می شود. اگرچه یک متجاوز هنوز می تواند کدی را که برای باز کردن درب پارکینگ استفاده شده ضبط کند ، شماره دنباله بلافاصله منقضی می شود ، بنابراین بعداً با ارسال مجدد کد ، در گاراژ باز نمی شود.

درب ریموتی

درب ریموتی چیست ؟

رمزگذاری جعل پیامی با شماره توالی بعدی که در را باز می کند برای یک متجاوز بسیار دشوار است. نصب درب ریموتی برخی از سیستم های کد بیشتر از بقیه درگیر هستند. از آنجا که احتمال زیادی وجود دارد که کسی دکمه ریموت را فشار دهد در حالی که در محدوده نیست و بنابراین شماره توالی را پیش می برد ، گیرنده اصرار نمی ورزد که تعداد توالی دقیقاً یک افزایش یابد.

این یک شماره توالی را می پذیرد که در یک پنجره باریک قرار دارد یا دو عدد توالی متوالی در یک پنجره بسیار گسترده تر نصب درب ریموتی فناوری کد همچنین در کنترل از راه دور اتومبیل و با برخی پروتکل های اینترنتی برای سایت های ایمن استفاده می شود. مرحله سوم فناوری درب پارکینگ ریموت دار از یک طیف فرکانس بین ۳۰۰-۴۰۰ مگاهرتز و فناوری کد برایشکست دادن غاصب کد استفاده می کند.

نصب درب ریموتی علاوه بر انتقال شناسه منحصر به فرد برای کنترل از راه دور ، یک شماره توالی و یک پیام رمزگذاری شده نیز ارسال می شود. اگرچه یک متجاوز هنوز می تواند کدی را که برای باز کردن درب گاراژ استفاده شده ضبط کند ، شماره دنباله بلافاصله منقضی می شود ، بنابراین بعداً با ارسال مجدد کد ، در گاراژ باز نمی شود. رمزگذاری جعل پیامی با شماره توالی بعدی که در را باز می کند برای یک متجاوز بسیار دشوار است.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

برخی از نصب درب ریموتی سیستم های کد بیشتر از بقیه درگیر هستند. از آنجا که احتمال زیادی وجود دارد که کسی دکمه ریموت را فشار دهد در حالی که در محدوده نیست و بنابراین شماره توالی را پیش می برد ، گیرنده اصرار نمی ورزد که تعداد توالی دقیقاً یک افزایش یابد. این یک شماره توالی را می پذیرد که در یک پنجره باریک قرار دارد یا دو عدد توالی متوالی در یک پنجره بسیار گسترده تر. فناوری کد نورد همچنین در کنترل از راه دور اتومبیل و با برخی پروتکل های اینترنتی برای سایت های ایمن استفاده می شود.

شرکت ایمن برتر در زمینه نصب درب ریموتی و درب های اتوماتیک پارکینگی دارای افراد با تجربه بالا و مستبد می باشد. لذا جهت بازدید از نمونه کارها و آشنایی بیشتر با درب پارکینگ ریموت دار و انواع جک به سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت ۲۴ ساعته آماده به کمک و پاسخ گویی به سوالات شما می باشد.

درب های ریموتی - ساده ، کاربردی و ایمن

این در بسیاری از ساختمان ها یک عادت است: درهایی که به طور نصب درب ریموتی خودکار باز می شوند و سپس بسته می شوند. در سوپرمارکت ها ، هتل ها و نمایندگی های فروش اتومبیل و همچنین در دفاتر اداری و بیمارستان ها ، نصب درب ریموتی این درها ورودی ها را به مکان های پذیرایی و در دسترس افراد معلول تبدیل می کند. همچنین می توان آنها را با هزینه مناسب نوسازی کرد.

درب های ریموتی دسترسی را برای همه تسهیل می کنند

لازم است فشار دهنده های در را فشار دهید ، دستگیره های در را بچرخانید ، یا حتی درها را بکشید ، آنها را فشار دهید و پس از عبور از کنار آنها ببندید: همه اینها بعضی اوقات می تواند محدود کننده باشد. و علاوه بر این ، اغلب اتفاق می افتد که افراد فراموش می کنند درب ریموتی پشت سر خود را ببندند. افراد دیگر حتی قادر به باز و بسته شدن در نیستند ، این مورد به ویژه در افراد دارای صندلی چرخدار ، تعمیر درب ریموتی کودکان ، افراد مسن یا معلول وجود دارد. درب های اتوماتیک به همه اجازه می دهد تا به راحتی به ساختمان ها دسترسی پیدا کنند که مورد استقبال بیشتری قرار گرفته و حتی انتظار می رود.

درهای ریموتی در بسیاری از بخشها ترجیح داده می شوند

درب های اتوماتیک از قبل دسترسی مدرن و بدون مانع را ارائه می دهند و امکان خروج و عبور از بسیاری از ساختمان ها را فراهم می کنند. به خصوص برای ساختمانهایی با ترافیک بالا مناسب هستند. اکنون تقریباً بطور سیستماتیک در بخشهای زیر یافت می شوند:

 • بهداشت / بهداشت  : نصب درب ریموتی در بخش بهداشت ، سیستم های درب اتوماتیک بهداشتی ترین راه حل برای عبور بازدید کنندگان ، بیماران ، پزشکان و مراقبان است. آنها دیگر نیازی به باز کردن درها به صورت دستی ندارند و بنابراین از پخش میکروب روی دست خود جلوگیری می کنند.
 • هتل ها و رستوران ها:نصب درب ریموتی ورودی معتبر و کاربردی اولین مکان برای استقبال از مشتریان در بسیاری از هتل ها است. دسترسی خودکار به آشپزخانه و سایر مناطق به کارکنان این امکان را می دهد که با ایمنی کامل وظایف خود را انجام دهند و خدمات با کیفیت را تضمین می کنند. مفاهیم دسترسی ، ایمنی و بهداشت به همان اندازه در این بخش مهم است.
 • خرده فروشی  : نصب درب ریموتی سیستم های درب اتوماتیک به مشتریان این امکان را می دهد تا وارد فروشگاه ها شوند و یک محل دسترسی معتبر و راحت را فراهم می کنند. آنها یک محیط روشن و خوشایند برای خرید ایجاد می کنند. آنها همچنین به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند ، زیرا فقط در صورت لزوم باز می شوند ، که باعث ایجاد عایق بسیار م betweenثر بین فضای داخلی و خارجی می شود.
 • ساختمانهای عمومی  : درب ریموتی اکنون قانون برای ساختمانهایی که برای عموم باز است تعهدی در دسترس بودن قرار داده است. سیستم های درب اتوماتیک یک راه حل کارآمد و ایمن در این بخش است ، به ویژه در صورت ترافیک سنگین عمومی.

حفاظت از آتش و خروج اضطراری بدون مانع

درب های اتوماتیک به لطف سیستم های پیچیده و سنسورها – حتی در مواقع اضطراری – از امنیت بالایی برخوردار هستند. درب ریموتی که به عنوان درب ضد حریق استفاده می شوند باید در صورت آتش سوزی یا دود ایمن بسته شوند. در مواقع اضطراری ، با خاموش شدن دستگاه آشکارساز دود ، آنها به طور خودکار بسته می شوند و قسمت آتش را ایمن می کنند یا از گسترش دود جلوگیری می کنند. این عملکرد همچنین می تواند توسط یک سیستم ساختمانی مانند واحدهای متمرکز ردیاب دود درب ریموتی ایجاد شود.

اگر یک گذرگاه به عنوان خروجی اضطراری مشخص شود ، درب ریموتی باید مجهز به ژنراتور پالس باز شونده باشند که در حالت شکستن باز (ردیاب) تنظیم شده است. این کار برای اطمینان از باز شدن درب در عرض چند ثانیه از زمان تحریک یا بعد از قطع برق است تا درها در صورت اضطراری به عنوان خروج اضطراری عمل کنند.

ایمن برتر ایران متخصص درب های اتوماتیک و برقی

 سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت 24 ساعته آماده کمک و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.گروه ایمن برتر ایران پیشرو در نصب سنسور چشمی ، تعمیر سنسور چشمی ،  نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، جک درب پارکینگی ، جک درب پارکینگ ،  درب پارکینگ ، درب اتوماتیک ، نصب موتور ریلی ، تعمیر موتور ریلی ، قفل برقی ، نصب قفل برقی ، تعمیر قفل برقی ، تعمیر کرکره برقی ، جک پارکینگی ، نصب فلاشر ، تعمیر فلاشر ، چشمی درب  ، درب اتوماتیک ، نصب درب اتوماتیک ، تعمیر درب اتوماتیک ، در ایران می باشد. برای تماس با ما می توانید از قسمت های تماس در وب سایت ما اقدام نمایید.