قفل برقی

قفل برقی

قفل برقی  و نصب قفل برقی درب روشی جدید و بهبود یافته برای حفظ امنیت خانه شما است. آنها کلیدهای شما را جایگزین می کنند یا در کنار آنها کار می کنند. هنگامی که تعمیر قفل برقی دارید ، می توانید درها را از راه دور قفل و باز کنید و همچنین قفل بودن یا نبودن آنها را کنترل کنید.

برای باز کردن قفل آنها می توانید از کلیدهای فشرده ، یک برنامه تلفن همراه یا یک کد کلیدی استفاده کنید. اینها برای اولین بار در اتومبیل یافت می شد ، اکنون در خانه ها و آپارتمان ها نیز موجود است.در هر نوع قفل درب ( تعمیر قفل برقی و سنتی )، یک قفل یا پیچ و مهره ساخته می شود تا از دهانه بین طرف درب و چهارچوب در عبور کند و از دسترسی جلوگیری کند.

این می تواند یک “پیچ فنر” باشد ، که توسط فنرها در جای خود نگه داشته می شود و اجازه می دهد در هنگام قفل شدن درب بسته شود اما دوباره باز نشودیا پیچ مرده ایمن تر که قفل دستی در جای خود باقی می ماند. در هر دو حالت ، قفل و باز کردن با چرخاندن عنصر قابل مشاهده (یک دکمه یا کلید در یک سیلندر قفل) برای حرکت پیچ و مهره به دست می آید.

نصب قفل برقی

قفل برقی درب همچنین شامل قطعاتی به نام محرک است. که پیچ یا سیلندر را به موتور کوچکی که کاملا درون خود درب و یا قاب قرار دارد متصل می کند. موتور توسط یک ضربه الکتریکی کنترل می شود. که ممکن است به روش های مختلفی تحریک شود.

توسط کارت خوان الکترونیکی ، صفحه کلید یا حسگر کنترل از راه دور بی سیم. در هر صورت ، قفل درب الکترونیکی پیکربندی شده است تا محرک موتور را فقط زمانی وارد کنید که ورودی الکترونیکی صحیح را دریافت کند.قفل برقی معمولاً در هتل ها ، دفاتر و بلوک های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا ایمن ، قابل اعتماد و نصب سریع هستند ، زیرا اجزای کمی وجود دارد. هر روش قفل کردن موافقان و مخالفانی دارد. کلیدهای فیزیکی ، مانند کلیدهای فلزی ، کارت های کلید یا ریموت دستی ، می توانند از بین بروند یا آسیب ببینند ، در حالی که رمزهای عددی کلید می توانند فراموش شوند یا توسط شخص اشتباهی یاد گرفته و به خاطر سپرده شوند.

تعمیر قفل برقی

 

کدهای کلیدی در صورت لزوم توسط کاربر به سرعت و به راحتی قابل تغییر هستند ، در حالی که تغییر قفل ها و کلیدهای فیزیکی بسیار بیشتر درگیر است و به سخت افزار و تخصص خاصی نیاز دارد. قطع برق برای قفل برقی درب مشکل ساز است و باعث می شود قفل یا قفل آنها باز بماند تا برق دوباره گرفته شود.

در اکثر قفل برقی ، ترکیبی از کنترل قفل فیزیکی و الکترونیکی در همان درب مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال ، ممکن است یک کلید فیزیکی برای راه اندازی و پشتیبان گیری اضطراری داشته باشید ، اما از راه دور یا صفحه کلید برای قفل کردن و باز کردن  درب به صورت روزمره استفاده کنید.

این یک لایه اضافی از راحتی و ایمنی را برای کاربر فراهم می کند ، اما همچنین ممکن است قابلیت های اضافی را نیز فراهم کند.با یک سیستم اتوماتیک پیچیده می توان قفل برقی را از راه دور کنترل کرد.

قفل برقی را می توان طوری برنامه ریزی کرد که در زمان مشخصی از روزها درب ها را برای شما قفل کند ، یا باز کند. برنامه های نظارت از راه دور به شما امکان می دهند با استفاده از تلفن هوشمند خود درب های قفل شده را دریابید و آنها را از هرجای دنیا قفل کنید. در شرایط اضطراری در صورت دور بودن از خانه می توانید قفل برقی درب خود را از راه دور برای دسترسی سریع و غیرمخرب به پرسنل آتش نشانی و پلیس قفل کنید.

قفل درب سنتی و قفل برقی

همه بسته های امنیتی خانه شامل قفل برقی درب با نظارت از راه دور نیستند. به طور کلی ، فقط ارائه دهندگان بزرگتر و پیشرفته تر از این نوع عملکرد خودکار پشتیبانی می کنند.  هر دو بسته امنیتی خانه را ارائه می دهند که شامل  درب و همچنین سایر ویژگی های اتوماسیون خانه است.

قفل برقی از هر نوع ، درب ورودی یا هر ورودی دیگری استفاده شود ، با استفاده از یکی از دو روش کار می کنند. نوع اول قفل الکترومغناطیسی است ، نوع دوم تغییر سیستم های قفل سنتی است.قفل الکترومغناطیسی یا مگلاک از آهن ربا و صفحه آرماتور استفاده می کند.

یک جریان الکتریکی از آهنربا عبور می کند و به صفحه آرماتور می چسبد. در یکی از این سیستم ها هیچ اهرم ، دستگیره ، پین یا سایر قطعات متحرک وجود ندارد.برخی از سیستم های قفل برقی قفل های سنتی را تقویت یا جایگزین می کنند.

آنها از یک ورودی الکتریکی برای انتقال قفل یا پیچ و مهره به موقعیت خود برای محکم کردن یا باز کردن درب استفاده می کنند. انواع مختلفی از قفل وجود دارد اما همه آنها از یک اصل استفاده می کنند.وقتی جریان الکتریکی از مغناطیس الکتریکی عبور می کند ، چیزی به نام شار مغناطیسی ایجاد می شود.

نقشه نصب قفل برقی

اگر آهن ربا از فلز پوشانده شود ، این شار قویتر می شود. هنگامی که آهنربای الکتریکی پوشیده شده (متصل به درب) با صفحه آرماتور (متصل به قاب درب) تماس گرفته و روشن شود ، صفحه را با نیروی زیادی جذب می کند و نصب قفل برقی درب را قفل می کند.

سیستم های الکتریکی وجود دارند که از موتورهای بسیار کوچک برای محکم کردن یا آزاد کردن پیچ و مهره در تعمیر قفل برقی استفاده می کنند. این سیستم ها معمولاً از چیزی غیر از کلید برای ایمن سازی یا رها کردن پیچ استفاده می کنند.
در هر دو سیستم نیازی به کلید سنتی نیست. روش های دیگری مانند کارت های صفحه کلید ، اسکنرهای بیومتریک یا برچسب های RFID برای آموزش یک کامپیوتر کوچک در مکانیسم قفل کردن برای ارسال سیستم الکتریکی به دستورالعمل قفل یا باز کردن قفل برقی درب استفاده می شود.

یکی از تفاوتهای عمده بین سیستمهای و سیستم های سنتی این است که یک سیستم سنتی برای قفل و باز کردن درب باید از کلید ترکیبی کلید و قفل استفاده کند. یک سیستم نصب  قفل برقی می تواند سیگنال الکتریکی خاصی را بپذیرد که می تواند از چندین منبع مختلف باشد.

روش نصب قفل برقی ریموت دار

بیومتریک یک روش محبوب و مطمئن برای دسترسی به نصب قفل برقی است. یک کامپیوتر کوچک روی خود قفل نصب شده است. اسکنر متصل به رایانه است که اطلاعات فرد ، اثر انگشت یا عکس چشم او را گرفته و با اطلاعاتی که ذخیره کرده مقایسه می کند.

اگر شخصی به قفل برقی دسترسی داشته باشد ، رکوردی از اطلاعات بیومتریک وی توسط رایانه پیدا می شود و سیگنال انتشار را به  ارسال می کند.این یکی از ایمن ترین روش های کنترل دسترسی است زیرا دقیقاً چه کسی و چه زمانی تعمیر قفل برقی را باز کرده است. دادن اعتبار نادرست به اسکنرهای بیومتریک مدرن بسیار دشوار است.سیستم های رمز عبور یا رمز عبور دارای یک کامپیوتر کوچک متصل به قفل هستند که یک عدد صفحه یا صفحه کلید به آن متصل است. وقتی کسی توالی اعداد یا حروف را وارد می کند ، کامپیوتر ورودی را با کدی که در حافظه آن ذخیره شده مقایسه می کند.

اگر کد وارد شده و کد موجود در حافظه یکسان باشد ، رایانه سیگنال قفل یا باز کردن نصب قفل برقی را به قفل ارسال می کند.تراشه ها یکی از محبوب ترین روش های ایمن سازی قفل برقی هستند. تراشه RFID دستگاه بسیار کوچکی است که اطلاعاتی را بر روی خود ذخیره کرده است که توسط خواننده RFID قابل خواندن است. تراشه های RFID با توجه به اندازه آنها می توانند به مدالهای شناسایی متصل شوند که کارمندان ممکن است به همراه داشته باشند. یک خواننده RFID به کامپیوتر قفل کننده متصل است ، با اطلاعات صحیح اطراف آن را برای تراشه های RFID اسکن می کند.

هنگامی که یک تراشه را در فاصله مشخصی پیدا کرد (معمولاً چند فوت از درب فاصله دارد) سیگنال را به تعمیر قفل برقی می فرستد تا درب باز شود.برخی از افراد نگرانند که قفل برقی ایمن نیستند ، اگر برق قطع شود چه اتفاقی می افتد؟ قفل می ماند یا به طور خودکار باز می شود؟ خوشبختانه ، همه نصب قفل برقی از نظر خرابی ایمن هستند. در صورت قطع برق  درب ضد خرابی به طور خودکار باز می شوند. این روش معمولاً در محل های فرار از آتش یا قفل هایی استفاده می شود که در صورت قفل شدن در مواقع اضطراری می تواند آسیب برساند.

در صورت قطع برق  ایمن به طور خودکار قفل می شوند ، این قفل ها معمولاً در گاوصندوق ها یافت می شوند.برای هر نوع نصب قفل برقی درب ، شما به یک نوع کلیدی نیاز دارید تا وارد آن شوید. با این حال ، کلیدها همیشه کارآمد نیستند زیرا به استفاده از دست شما نیاز دارند اگر مجبور باشید چیزی را داخل خود حمل کنید یا پیرتر باشید و آرتروز داشته باشید مشکلی ایجاد نمی کند ، باید آنها را به همراه داشته باشید.

نقشه قفل برقی

نصب قفل برقی کاویان

سیستم نصب قفل برقی دقیقاً مانند یک قفل سنتی با قفل و پیچ کار می کند. به طور سنتی ، کلیدها با یک سیستم پین و لول در جایی که سیلندر قفل در آن نگه داشته می شود کار می کنند و کلید آنها را می چرخاند و قفل را به یک مسافت خاص منتقل می کند به اندازه کافی برای باز کردن درب.

روش های دیگری برای دستیابی به این روش وجود دارد ، اما آنها اغلب مهارت خاصی و طولانی مدت می گیرند.قفل برقی درب الکترونیکی از چیزی به نام محرک استفاده می کنند که پیچ قفل را به جای خود منتقل می کند تا درب آن باز شود. شما به سادگی باید محرک را تحریک کنید و درب شما باز می شود.

هر روش قفل در منزل دارای مزایا و معایبی است. کلیدهای فیزیکی یا کارت های کلید به راحتی از بین می روند یا آسیب می بینند. به خاطر سپردن رمز شماره عددی خود ممکن است سخت باشد به خصوص اگر تمایل دارید اغلب آنها را تغییر دهید.

کدهای کلیدی را نیز می توان به راحتی حدس زد ، مخصوصاً در سیستم های قدیمی که تعداد آنها کم شده است. شما می توانید کد کلید را در صورت نیاز تغییر دهید ، که ممکن است خانه شما را ایمن تر کند و این به اندازه تغییر کلیدها کار نمی کند.

برای نصب قفل برقی ، مدتی طول می کشد تا به آنها عادت کنید. شما باید باتری ها را به خاطر بسپارید و اطمینان حاصل کنید که راهی برای باز کردن سیستم خود در همه زمان ها دارید. هنوز هم روش های مختلفی برای استفاده از این نصب قفل برقی وجود دارد ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که همیشه چیزی در اطراف خود دارید.

به عنوان مثال ، شما می توانید چیزی را در، کیف خود ، در سالن بدن سازی یا محل کار خود نگه دارید. با این کار اطمینان حاصل می کنید که هرگز در بیرون از خانه خود محبوس نخواهید شد.قفل برقی تضمین می کنند که هرگز مجبور نیستید وارد خانه خود شوید.

شما قادر خواهید بود قفل خانه خود را از هر کجا که هستید باز کنید.ایمنی تعمیر قفل برقی از ایمنی عموم مردم تا ایمنی مالکیت خصوصی را شامل می شود. این مانند تمام نصب قفل برقی هستند و طیف وسیعی از نیازها را تأمین می کنند. از مسکونی گرفته تا بالاترین سطح امنیت دولت با  رفع شده است.

چرا باید از قفل الکتریکی استفاده کنیم؟

همه فروش واحد با قفل الکترونیکی. و اکنون اکثر اتومبیل ها نوعی سیستم کلید الکترونیکی دارند. اما مشکلات این فناوری چیست؟ آیا شما و مواردی که می خواهید از آنها محافظت کنید با قفل های الکترونیکی ایمن تر هستند؟ همه فناوری ها یکسان نیستند و با تعمیر قفل برقی ، کلیدهایی که برای باز کردن آنها استفاده می کنید به اندازه قفل ها مهم هستند.

قفل های الکترونیکی انتخاب ماجراجویی خود در دنیای امنیت هستند. پارامترهای نصب قفل برقی دستگاه ها هر دو نتیجه نهایی محافظت شما را شکل می دهند. نیازهای شخصی برای در نظر گرفتن و همچنین تغییر فضای جدید فناوری بسیار مهم است.

روش های جدید امنیت مبتنی بر الکترونیک همیشه در حال بهبود است و محصولات جدید همیشه در حال توسعه هستند. نصب قفل برقی با کمک جریان الکتریکی قفل یا باز می شوند. جریان الکتریکی یا برای تأمین انرژی الکترومغناطیسی ، شیر برقی (آهنربای الکتریکی با یک سیم پیچ) یا موتور استفاده می شود.

این دستگاه ها قفل را به روشی فعال می کنند که از نظر خرابی یا ایمنی از بین برود.در صورت قطع برق یا در صورت کشیدن زنگ خطر اضطراری ، نصب قفل برقی در کنار ورودی باز می شود. این امکان وجود دارد زیرا از جریان الکتریکی برای قفل نگه داشتن در استفاده می شود و از بین بردن برق مکانیسم قفل را از بین می برد.

قفل های کلیدی سنتی از برخی تغییرات روش “پین و ریزش” استفاده می کنند ، که در آن سیلندر قفل با یک خط از سنجاق های فلزی کوچک در جای خود نگه داشته می شود ، که هر کدام از آنها از نیمه بالا و پایین تشکیل شده است.

هنگامی که یک کلید وارد می شود و چرخانده می شود ، لبه ناهموار “دندانه دار” اطمینان می دهد که هر پایه با یک فاصله مشخص حرکت می کند. سیلندر ممکن است فقط هنگامی چرخانده شود که هر پایه به اندازه کافی جابجا شود تا بتواند بین نیمه های بالا و پایین همه پایه ها یک جدایی مستقیم ایجاد کند.

مزایای قفل برقی

در مواقع اضطراری از کارگران محافظت می کند.

اجازه می دهد تا ساختمانهای بزرگ که بازدیدکنندگان زیادی دارند (سالنهای ورزشی ، موزه ها ، مدارس و غیره) با خیال راحت از آنجا خارج شوند و پاسخ دهندگان اضطراری وارد شوند.

معایب قفل برقی

با از دست دادن برق ، ساختمان ایمن نخواهد بود.

  • با کشیدن زنگ خطر اضطراری با این عملکرد قفل باز می شود.
  • در موارد اضطراری واقعی و همچنین صحنه ای حساس به جرم است.

همه دستگاه ها را نمی توان به دو صورت ایمن و خراب یافت. بیشتر اوقات نحوه عملکرد دستگاه تعیین می کند که آیا از دست دادن برق باعث قفل شدن یا باز شدن درب ، دروازه ، دریچه و غیره می شود. برای سایر نصب قفل برقی ، کد ساختمان ممکن است استفاده از ایمن یا خراب را محدود کند.

نصب قفل برقی

نصب قفل برقی در تهران

می توانید درب را از بیرون قفل کنید و به طور پیش فرض قفل شده است. اما در صورت آتش سوزی هیچ چیز الکتریکی یا مکانیکی نمی تواند مانع خروج سریع از ساختمان شود. به همین دلیل است که در برخی موارد یا برخی قوانین استفاده از فشار میله ها لازم است.

قفل برقی اغلب کسانی که در درب ورودی کناری خیابان ها رو به در هستند در ساختمانهای بزرگ مشاهده می کنید. وقتی آتش سوزی می کند ، مردم از پله ها می دوند و میله را فشار می دهند تا سریع خارج شود. کیت های تبدیل برای تبدیل آنالوگ به نسخه الکتریکی وجود دارد.

قفل های ضربه ای برقی حدود 10-15٪ قفل برقی مورد استفاده را تشکیل می دهند. این قفل ها از طریق قفل مکانیکی درون درب و چهارچوب درب که به منبع برق متصل است محکم می شوند ، بنابراین اگر دستگاه کنترل دسترسی فعال شود (به جای استفاده از کلید در قفل های مکانیکی سنتی) قفل آزاد می شود. مانند قفل های ماگ ، قفل های ضربه ای برقی را می توان به عنوان ضد  خرابی یا ایمنی تنظیم کرد.

مزیت عمده قفل های ضربه ای برقی این است که چون ملفه قفل مانند یک قفل برقی استاندارد کار می کند ، می توان قفل را طوری تنظیم کرد که با استفاده از دسته از داخل باز شود. بنابراین می توان قفل ضربه برقی را از نظر ایمنی تنظیم کرد ، اما با این وجود به افراد داخل ساختمان اجازه می دهد با خیال راحت و بدون نیاز به نصب شیشه شکستن یا دکمه آزاد در آن ، از آن خارج شوند.

قفل ها همچنین می توانند با یک گزینه قفل کلیدی نصب شوند تا قفل درب را به صورت مکانیکی نیز باز کند (به خصوص در صورت از دست دادن قدرت قفل ایمن در برابر خرابی).نصب قفل برقی گران تر و پیچیده تر است زیرا به اجزا مختلف و سیم کشی نیاز دارند.

بعلاوه ، اگر می توان درب را فقط با دسته از داخل باز کرد (نه یک دکمه آزاد) ، ردیابی خروجی از طریق درب روی سیستم کنترل دسترسی غیرممکن است.قفل های بی سیم اساساً از نظر مکانیکی مانند قفل ضربه ای کار می کنند ، اما عنصر کنترل دسترسی در سیستم قفل روی درب وجود دارد.

بنابراین از طریق باتری کار می کند و قفل از طریق فناوری بی سیم آزاد می شود.قفل برقی اجزای کمتری دارند ، بنابراین تمیزتر به نظر می رسند و نصب آنها راحت تر است. این بدان معنی است که در هر مرحله از ساخت سایت به راحتی می توان آنها را به درب اضافه کرد (برخلاف درهای سیمی که نصب آنها پس از اتمام سایت دشوار است).

برای غلبه بر قفل برقی مانند در قفل های ماگ و قفل های ضربه برقی نیازی به شیشه شکستن یا دستگاه فشار نیست. علاوه بر این ،  بی سیم فقط در مواقعی که قفل باز می شود از برق استفاده می کنند و در نتیجه انرژی کمتری مصرف می کنند در حالی که همیشه امن و مطمئن هستند.

نصب قفل برقی در ولیعصر

تعمیر قفل برقی در تهران

اگرچه قفل برقی بی سیم در ابتدا می تواند گزینه کمی گران تری باشد ، اما به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند و در طولانی مدت به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می شوند.وقتی صحبت از قفل برقی مورد استفاده در سیستم های کنترل دسترسی می شود ، انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد و اطمینان از بدست آوردن مورد مناسب برای کار مهم است.

راه حل متداول دیگر استفاده از آزاد سازی ضربات الکتریکی است . نصب این موارد زمانی می تواند ساده باشد که برای جایگزینی یک ضربه استاندارد طراحی شده باشد و دوباره در کنار خواننده مجازی یا صفحه کلید یا یک دکمه فشار دادن برای آزاد کردن ، جایی که سیستم پیام پین معتبری را دریافت می کند ، کار کنند.

فشار دادن کارت ، دکمه یا فشار دکمه ، و سپس باعث آزاد شدن ضربه الکتریکی می شود تا در باز شود. بر خلافقفل برقی که به برق برای قفل کردن نیاز دارند ، بسته به نیاز شما ، درب های برقی در گزینه های ایمن و خراب در دسترس هستند .

بنابراین می توانید از آنها بخواهید که مانند قفل ماگلاک قفل را برای خود قفل کنند ، یا اینکه به طور پیش فرض قفل شوند و به قفل نیاز داشته باشند .اما آنچه در حال حاضر با محبوبیت بیشتر همه ما با سیستم های کنترل دسترسی از محبوبیت بیشتری برخوردار می شود ، قفل های چند نقطه ای برقی هستند .

اینها درست مثل راه حل های قفل چند نقطه ای هستند که سال هااست در درب های مشاهده می کنیم ، اما اکنون روی درهای چوبی و کامپوزیتی نیز نصب می شوند ، که انقلابی در صنعت قفل برقی ایجاد کرده است ، و در حالی که سنتی ترین راه حل های قفل برقی هنوز هم برای آنها کار می کنند بسیاری از ، قفل های چند نقطه ای برقی باید این روزها به شدت مورد توجه قرار گیرند. اگر درب پلاستیکی دارید که به امنیت واقعی نیاز دارد ، باید تنها مورد توجه واقعی شما باشد.

همچنین متوجه خواهید شد که ما در حال حاضر طیف وسیعی از اپراتورهای  را ارائه می دهیم . این موارد دقیقاً مانند درب های درب سقفی است که همه ما سالها در ساختمانهای تجاری دیده ایم ، اما اینها نسخه های مجهز به موتور هستند که به کمک فیزیکی درب را با موتور باز و بسته می کنند تا به کمک معلولیت و موارد دیگر کمک کنند. ما این اپراتورهای درب الکترونیکی را برای دربهای یک نفره و دو درب و همچنین کیت های ایمنی تجاری متناسب با آنها داریم.

برخلاف آنچه در مورد مغناطیس یاد می گیرید ، قفل برقی در انتهای ملاقات و آب بندی شمال و جنوب کار می کنند ، اما قفل های مغناطیسی درب از جریان الکتریکی برای تولید نیروی مغناطیسی قوی تر استفاده می کنند.قفل برقی درب از نیروی الکترومغناطیسی برای جلوگیری از باز شدن درها استفاده می کنند ، بنابراین برای امنیت ایده آل هستند.

قفل های ماگ ، از آهن ربا و صفحه آرماتور ساخته شده اند. صفحه به درب و مغناطیسی به قاب درب متصل می شود. بسته به قفل انتخاب شده ، به ولتاژ – و قدرت – نیروی الکترومغناطیسی بستگی دارد. قاعده کلی این است که هر چقدر قفل الکترومغناطیسی گران تر باشد ، نیروی نگهداری آن بالاتر است ، می تواند از 250 کیلوگرم تا 1000 کیلوگرم قابل توجه باشد.

قفل الکترومغناطیسی ایجاد میکند مغناطیسی میدان زمانی که انرژی و یا پیگیری شد، باعث الکتریکی و آرماتور صفحه به آن را جذب به یکدیگر به شدت به اندازه کافی برای نگه داشتن یک درب از باز کردن. از آنجا که برای قفل شدن به برق نیاز دارند ، این امر باعث می شود تا از ایمنی در برابر آنها جلوگیری شود ، قفل های درب الکترومغناطیسی را برای استفاده به عنوان خروجی اضطراری ایمن می کند. اگر قرار بود برق از طریق رله آتش یا دکمه تماس در آتش خاموش شود ، قفل درب باز می شود و به مردم اجازه می دهد از ساختمان خارج شوند.

چگونه با ایمن برتر تماس ببگیریم؟

در دنیای مدرن امروزی  استفاده از جکهای درب بازکن پارکینگی امریست بدیهی که امروزه بیشتر دربهای پارکینگی مجهز به این سیستم شده اند.نصب قفل برقی در ایمن برتر ایران صورت می گیرد.

ولی متاسفانه این جک ها علیرغم سهولت در امر باز و بست دربهای نسبتا سنگین دو لنگه و یا تک لنگه بهیچ عنوان ضامن امنیت ساختمان نمی باشند. لذا از آنجا که دزدان و افراد فرصت طلب، باین موضوع کاملا واقف اند؛ براحتی و با وارد آوردن کمترین نیرو، براحتی درب را باندازه ای که برای وارد شدن بداخل ساختمان کافی باشد باز کرده و وارد ساختمان می شوند.

حال آنکه هم به جک ها آسیب جدی وارد می شود و هم امنیت ساختمان به خطر میافتد.

این مشکل براحتی و با هزینه ای ناچیز، با نصب یک قفل برقی الکتریکی بروی درب پارکینگ و برنامه ریزی مدار فرمان جک برای باز و بسته شدن قفل بصورتی که در تصاویر مشاهده می نمایید قابل حل می باشد.نصب قفل برقی در ایمن برتر ایران صورت می گیرد.

ازین رو گروه فنی تخصصی ایمن برتر ایران در کمترین زمان ممکن نسبت به نصب و راه اندازی قفل های برقی بروی انواع جک های پارکینگی اماده ارائه خدمات در سراسر تهران می باشد.

لامپ فلاشر ها در نیز انواع گوناگونی اعم از لامپ رشته ای، و LED دارد که از مظر کارایی هیچ فرقی با هم ندارند.نصب فلاشر درب پارکینگ در ایمن برتر ایران صورت می گیرد.

انواع قفل درب برقی

در هر نوع قفل درب ، یک قفل یا پیچ و مهره ساخته می شود تا از دهانه بین طرف درب و چهارچوب در عبور کند و از دسترسی جلوگیری کند. این می تواند یک “پیچ فنر” باشد که توسط فنرها در جای خود نگه داشته می شود و اجازه می دهد در  نصب قفل برقی هنگام قفل شدن درب بسته شود (اما دوباره باز نشود) یا “پیچ پیچ مرده” ایمن تر ، که تا قفل دستی در جای خود باقی می ماند. در هر دو حالت ، قفل و باز کردن با چرخاندن عنصر قابل مشاهده (یک دکمه یا کلید در یک سیلندر قفل) برای حرکت پیچ و مهره به دست می آید.

قفل های کلیدی سنتی از برخی تغییرات روش “پین و ریزش” استفاده می کنند ، که در آن سیلندر قفل با یک خط از سنجاق های فلزی کوچک در جای خود نگه داشته می شود ، که هر کدام از آنها از نیمه بالا و پایین تشکیل شده است. نصب قفل برقی هنگامی که یک کلید وارد می شود و چرخانده می شود ، لبه ناهموار “دندانه دار” اطمینان می دهد که هر پایه با یک فاصله مشخص حرکت می کند. سیلندر ممکن است فقط هنگامی چرخانده شود که هر پایه به اندازه کافی جابجا شود تا بتواند بین نیمه های بالا و پایین همه پایه ها یک جدایی مستقیم ایجاد کند.

قفل های درب الکترونیکی همچنین شامل قطعاتی به نام “محرک” است که پیچ یا سیلندر را به موتور کوچکی که کاملا درون خود درب یا قاب قرار دارد متصل می کند. نصب قفل برقی موتور توسط یک ضربه الکتریکی کنترل می شود ، که ممکن است به روشهای مختلفی تحریک شود: توسط کارت خوان الکترونیکی ، صفحه کلید یا حسگر کنترل از راه دور بی سیم. در هر صورت ، قفل الکترونیکی درب طوری تنظیم شده است که محرک موتور را فقط زمانی وارد کنید که ورودی الکترونیکی صحیح را دریافت کند.

قفل درب سنتی و الکترونیکی

هر روش قفل کردن موافقان و مخالفانی دارد. کلیدهای فیزیکی ، نصب قفل برقی  مانند کلیدهای فلزی ، کارت های کلید یا ریموت دستی ، می توانند از بین بروند یا آسیب ببینند ، در حالی که رمزهای عددی کلید می توانند فراموش شوند (یا توسط شخص اشتباهی یاد گرفته و به خاطر سپرده شوند). کدهای کلیدی در صورت لزوم توسط کاربر به سرعت و به راحتی قابل تغییر هستند ، در حالی که تغییر قفل ها و کلیدهای فیزیکی بسیار بیشتر درگیر است و به سخت افزار و تخصص خاصی نیاز دارد. قطع برق برای قفل های کاملاً الکترونیکی درب مشکل ساز است و باعث می شود قفل یا قفل آنها باز بماند تا برق دوباره برق گرفته شود.

در بیشتر قفل های درب الکترونیکی ، ترکیبی از کنترل قفل فیزیکی و الکترونیکی را در همان درب خواهید یافت. نصب قفل برقی به عنوان مثال ، ممکن است یک کلید فیزیکی برای راه اندازی و پشتیبان گیری اضطراری داشته باشید ، اما از راه دور یا صفحه کلید برای قفل کردن و باز کردن قفل درب به صورت روزمره استفاده کنید. این یک لایه راحتی و ایمنی اضافی را برای کاربر فراهم می کند ، اما همچنین ممکن است قابلیت های اضافی را نیز فراهم کند.

قفل های هوشمند و امنیت خانه

با یک سیستم اتوماتیک پیشرفته می توان قفل های درب الکترونیکی را از راه دور کنترل و کنترل کرد.

در مورد اتومبیل ، نصب قفل برقی این بدان معناست که شما می توانید درها را قفل و قفل کنید (یا صندوق عقب را بیرون بیاورید یا موتور را روشن کنید) در حالی که هنوز از خودرو فاصله دارید. با داشتن خانه یا مشاغل ، این می تواند معنای بیشتری داشته باشد. سیستم های خودکار را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که در زمان مشخصی از روز درها را برای شما قفل کند ، نصب قفل برقی فقط در صورت فراموش کردن. برنامه های نظارت از راه دور به شما امکان می دهند با استفاده از تلفن هوشمند خود درهای قفل شده را دریابید و آنها را از هرجای دنیا قفل کنید. در شرایط اضطراری در صورت عدم حضور در خانه ، می توانید در بدترین حالت درب خود را از راه دور قفل کنید تا دسترسی سریع و غیرمخرب به پرسنل آتش نشانی و پلیس داشته باشید.

همه بسته های امنیتی خانه شامل قفل های الکترونیکی درب با نظارت از راه دور نیستند. نصب قفل برقی به طور کلی ، فقط ارائه دهندگان بزرگتر و پیشرفته تر از این نوع عملکرد خودکار پشتیبانی می کنند.

ایمن برتر ایران متخصص درب های اتوماتیک و برقی

 سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت 24 ساعته آماده کمک و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.گروه ایمن برتر ایران پیشرو در نصب سنسور چشمی ، تعمیر سنسور چشمی ،  نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، جک درب پارکینگی ، جک درب پارکینگ ،  درب پارکینگ ، درب اتوماتیک ، نصب موتور ریلی ، تعمیر موتور ریلی ، تعمیر کرکره برقی ، درب پارکینگ ریموت دار ، درب ریموتی ، تعمیر درب ریموتی ، نصب درب ریموتی ، جک پارکینگی ، نصب فلاشر ، تعمیر فلاشر ، چشمی درب  ، درب برقی ، تعمیر درب برقی، نصب درب برقی ، درب اتوماتیک ، نصب درب اتوماتیک ، تعمیر درب اتوماتیک ، در ایران می باشد. برای تماس با ما می توانید از قسمت های تماس در وب سایت ما اقدام نمایید.