درب برقی​

درب برقی  درب هایی هستند که امروزه در مکان های مختلف، از جمله اداره ها و پارکینگ ها، مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیر درب برقی نحوه عملکرد هر یک از تعمیر درب برقی با یکدیگر متفاوت است. برای مکان های مختلف شرایط مختلف ونوع های مختلفی دارد.درب برقی جدید با استفاده از امکانات بروز وجدید توانایی بازوبسته کردن درب به صورت اتوماتیک را دارند. این درب ها به مرور زمان جدیدتر و با امکانات بیشتر خواهند شد. در طول این سال ها در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است و همینطور که از نام این درب مشخص هست دربی است که برای باز و بسته شدن از انرژی برق استفاده می کند.

تعمیر و نصب درب برقی

تعمیر درب برقی

تعمیر درب برقی قفل هایی که با تلفن های هوشمند کار می کنند می توانند از هرجایی فعال شوند. بنابراین تنها چیزی که برای ورود به خانه نیاز دارید تلفن شما است. اما این تمام نیست. آنها همچنین امکان چک کردن از دفتر را برای دیدن اینکه آیا فراموش کرده اید در را قفل می کنید یا قفل درب برقی پشت را باز کرده اید در حالی که برای تعطیلات دور هستید. ارائه می دهند تا نقاشان بتوانند برای سر و سامان دادن به آشپزخانه شما وارد خانه شوند. با یک برنامه قفل هوشمند می توانید زمان قفل و باز کردن قفل را از قبل تنظیم کنید. همچنین برخی از قفل های هوشمند شامل نظارت هستند. بنابراین اگر کسی قصد ورود به خانه شما را داشته باشد یا فقط به شما اطلاع دهد بچه ها بعد از ایمن شدن  به خانه به شما اطلاع می دهند مدرسه

نصب درب برقی

نصب درب برقی این یکی از ایمن ترین روش های کنترل دسترسی است زیرا دقیقاً چه کسی و چه زمانی قفل را باز کرده است. درب برقی دادن اعتبار نادرست به اسکنرهای بیومتریک مدرن بسیار دشوار است. سیستم های رمز عبور یا رمز عبور دارای یک کامپیوتر کوچک متصل به قفل هستند. که یک عدد صفحه یا صفحه کلید به آن متصل است. وقتی کسی توالی اعداد یا حروف را وارد می کند ، کامپیوتر ورودی را با کدی که در حافظه آن ذخیره شده مقایسه می کند. اگر کد وارد شده و کد موجود در حافظه یکسان باشد ، رایانه سیگنال قفل یا باز کردن قفل را به قفل ارسال می کند.

نصب درب برقی

تعمیر درب برقی و نصب درب برقی

درب ریموتی

تعمیر درب ریموتی و نصب درب ریموتی

درب پارکینگ

تعمیر و نصب درب پارکینگ

جک پارکینگی

نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ

چگونگی کار درب برقی

معمولاً سنسورهای  PIR یا مادوم قرمز در بالای درب برقی نصب می شوند. این سنسورها هنگامی که افراد به درب ها نزدیک می شوندبه درب ها فرمان باز شدن می دهند و پس از رد شدن فرد درب بسته می شود. شرکت ایمن برتر ایران پیشرو در نصب و تعمیر درب برقی در تمامی مناطق 22 گانه و تمامی شهرستانها آماده خدمت رسانی می باشد. می توانید صفحه تعمیر و نصب درب اتوماتیک را هم ببینید.

انواع درب برقی

درهای چرخان ، درهای تاشو ، درهای کشویییک درب برقی کشویی یا ریلی، بصورت کاملا الکترو مکانیکی کار می کند که برای استفاده عموم کاربرد دارد.انواع  را می توان در ساختمانها ، مدارس ، دانشگاهها ، بیمارستان ها ، داروخانه ها، هتل ها و موارد دیگر دید.

سریع و فوری و تخصصی

مراحل نصب درب برقی​

درب با حریکت فرد و فعال شدن سنسور حرکتی باز می شود و معمولا در مکانهایی مانند اداره ها مورد استفاده قرار میگیرند.تعمیر درب برقی ریموت دار معمولا با فشار دکمه ریموت ها درب باز یا بسته می شود. این درب ها معمولا برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. یک نمونه از درب ها هستند که بصورت کاملا هوشمند با کد کار میکنند که با یک حرف یا یک سری اعداد باز می شوند. جدید امروزی از سنسورهای مادون قرمز و PIR استفاده می کنند.

درب برقی

جک درب برقی

درب با حریکت فرد و فعال شدن سنسور حرکتی باز می شود و معمولا در مکانهایی مانند اداره ها مورد استفاده قرار میگیرند.درب برقی ریموت دار معمولا با فشار دکمه ریموت ها درب باز یا بسته می شود. این درب ها معمولا برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. یک نمونه از درب ها هستند که بصورت کاملا هوشمند با کد کار میکنند که با یک حرف یا یک سری اعداد باز می شوند. جدید امروزی از سنسورهای مادون قرمز و  PIR  استفاده می کنند.

درب برقی چیست ؟

قفل که در انواع مختلف نصب می شوند که برای تعمیر درب برقی از قفل برقی استفاده می شود یکی از مهم ترین بخش های نصب می باشد. قبل از سفارش درب طول وعرض مکان مورد نظر را اندازه گیری نمایید تا درب مناسب انتخاب شود و در نصب آن دچار مشکل نشوید. انتخاب درب برای نصب و تماس با یک تکنسین حرفه ای و نصب در امروزه با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی تولید می شوند. که با نصب مناسب و کمی مراقبت منظم ، وچک کردن ماهیانه کارکردی بدون دردسر را خواهد داشت .

کاربرد درب برقی

درب برقی در مکان های بسیاری از جمله بیمارستان هافرودگاه هاهتل هامراکز خریدفروشگاه ها استفاده می شود. این سیستم شامل یک موتور الکتریکی با توان مناسب است که به یک گیربکس قدرتی متصل است. نیروی خروجی از گیربکس به روش های مختلف می تواند برای باز و بسته کردن درب برقی مورد استفاده قرار بگیرد.این سیستم شامل یک پمپ تزریق روغن و تعدادی شیر برقی است که با تزریق هدفمند روغن می تواند طول جک هیدرولیک را کوتاه و بلند کند. از جک های هیدرولیکی به عنوان بازوی مورد نظر برای باز و بسته کردن استفاده می کنند. این سیستم شامل یک کمپرسور هواست که همانند سیستم هیدرولیکی عمل می کند اما به جای سیال روغن از هوای فشرده برای کوتاه و بلند کردن جک ها استفاده می کند. درب برقیسرعت عمل سیستم پنوماتیکی بسیار بیشتر از سیستم هیدرولیکی است.

انواع درب های اتوماتیک

برای درک کامل قفل های درب برقی چیست و چگونه کار می کنیم ، باید عملیات فنی آنها ، مقایسه آنها با قفل های سنتی ، مزایا و معایب آنها ، ایمن بودن و انواع متمایز قفل ها را بررسی کنیم. قفل های برقی از هر نوع ، چه در اتومبیل ، درب برقی ورودی یا هر ورودی دیگری استفاده شود ، با استفاده از یکی از دو روش کار می کنند. نوع اول قفل الکترومغناطیسی است ، نوع دوم تغییر سیستم های قفل سنتی است.  قفل الکترومغناطیسی یا مگلاک از آهن ربا و صفحه آرماتور استفاده می کند. یک جریان الکتریکی از آهنربا عبور می کند و به صفحه آرماتور می چسبد. در یکی از این سیستم ها هیچ اهرم ، دستگیره ، پین یا سایر قطعات متحرک وجود ندارد.

درب چشمی اتوماتیک

برخی از سیستم های درب برقی قفل های سنتی را تقویت یا جایگزین می کنند. آنها از یک ورودی الکتریکی برای انتقال قفل یا پیچ و مهره به موقعیت خود برای محکم کردن یا باز کردن در استفاده می کنند. چندین نوع قفل مختلف وجود دارد اما همه آنها از یک اصل استفاده می کنند.وقتی جریان الکتریکی از مغناطیس الکتریکی عبور می کند ، چیزی به نام شار مغناطیسی ایجاد می شود. اگر آهن ربا از فلز پوشانده شود ، این شار قویتر می شود. هنگامی که آهنربای الکتریکی پوشیده شده از فلز (متصل به درب) با صفحه آرماتور (متصل به قاب درب) تماس گرفته و روشن شود ، صفحه را با نیروی زیادی جذب می کند و درب را قفل می کند.درب برقی

در برقی

برخی از افراد نگرانند که قفل های الکترونیکی ایمن نیستند ، اگر برق قفل قطع شود چه اتفاقی می افتد؟ قفل می ماند یا به طور خودکار باز می شود؟ خوشبختانه ، جواب هر کدام است. تمام قفل های الکترونیکی از نظر خرابی ایمن هستند یا از خرابی ایمن هستند. در صورت قطع برق قفل های ضد خرابی به طور خودکار باز می شوند. این روش معمولاً در محل های فرار از آتش یا قفل هایی استفاده می شود که در صورت قفل شدن درب برقی در مواقع اضطراری می تواند آسیب برساند. در صورت قطع برق قفل های ایمن به طور خودکار قفل می شوند ، این قفل ها معمولاً در گاو صندوق ها یافت می شوند. تا به حال به این فکر کرده اید که زندگی در جهانی که دیگر هرگز نگران از دست دادن کلیدهای خانه خود نخواهید بود ، چگونه خواهد بود؟ قفل برقی درب برقی برای کسانی که کمی “فراموشکار” هستیم. رویایی است که به حقیقت می پیوندد ، اما در مورد این گجت های جدید نکته ای حتی بهتر هم وجود دارد: آنها می توانند خانه شما را ایمن تر کنند. درب برقی بیشتر قفل های سنتی درب های ورودی با مکانیزمی ساخته می شوند. که به پین و لول معروف است. در داخل قفل سنجاق ها و سیلندرهای فنری قرار دارند که فقط در صورت لغزش کلید صحیح به داخل سوراخ کلید فعال می شوند. به اشتباه آن را بلغزانید و قفل نمی چرخد ، به این معنی که در باز نمی شود. از طرف دیگر ، قفل برقی با قفل های اتومبیل تفاوتی ندارد.

 

نصب درب برقی در تهران

آنها یک موتور کوچک در قفل دفن کرده اند که توسط یک فشار الکتریکی فعال می شود. این همان ضربه ای است که با فشار دادن دکمه کلید ماشین برای باز کردن قفل درب ضربه می خورید ، اما بر خلاف ماشین ، برای تحقق آن لزوماً نیازی به فشارندارید. حتی بهتر ، قفل های برقی امروزی منازل دارای گزینه های پیچیده قفل سازی هستند. از تایمرهایی که در ساعات خاصی از روز قفل یا قفل درب را باز می کنند تا توانایی استفاده از تلفن هوشمند برای باز کردن درب از هرجای دیگر ورود کد یکی از متداول ترین انواع قفل های برقی ورودی کد دار است. درب برقی یک صفحه کلید در خارج از درب قرار داده شده است. و تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند عدد وارد کنید تا وارد آن شوید. قفل با تلفن هوشمند – قفل کردن و باز کردن قفل درها را به لیست کارهایی که این روزها می توانید با تلفن هوشمند انجام دهید اضافه کنید.

درب برقی

تعمیر درب برقی در تهران

بیومتریک – آن قفل های درب “اثر انگشت شما رمز عبور شما است” را در تلویزیون دیده اید. اما آیا می دانید می توانید یکی از آنها را در خانه خود داشته باشید؟ بیشتر قفل های بیومتریک درب تصویری از اثر انگشت شما را ذخیره می کنند. بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که انگشت خود را روی قفل قرار دهید تا به خانه وارد شوید. گزینه های دیگری نیز وجود دارد – از جمله اسکنرهای فعال صدا و چشم (اگرچه ممکن است. گزینه دوم برای خرید در خانه بسیار گران باشد).مهمترین کلید – تلفن هوشمند ندارید یا نمی خواهید درب ورودی شما به آن گره خورده باشد؟ درب برقی در بازار وجود دارد. که با استفاده از یک کلید ویژه قابل لمس است و می توان آن را به قفل لمس کرد.

لزوم استفاده از درب های برقی

لازم نیست کلیدهای خود را بخاطر بسپارید – تا زمانی که گزینه فقط کلید fob را انتخاب نکنید ، بیشتر قفل های برقی درب به معنای این است. که دیگر نیازی به یادآوری کلیدها نیست (یا کپی آنها را تهیه نمی کنید). برای افراد فراموشکار ، این دلیل کافی است که سوئیچ را تعویض کنید و دیگر هرگز برنگردید. درب برقیبه اشتراک گذاشتن دسترسی آسان است – ورود کدگذاری شده به این معنی است که شما مجبور نیستید خانه اضافی تهیه کنید… یا نگران نباشید چه کسی از خانه شما کپی می کند.

قفل سنتی با اجزای الکتریکی چگونه کار می کند

در یک قفل سنتی ، یک پیچ یا اهرم درب به صورت درب درب قرار می گیرد و توسط یک سری سنجاق در خود قفل نگه داشته می شود.درب برقیهنگامی که یک کلید وارد می شود ، پایه ها به ترتیب خاصی منتقل می شوند. که اجازه می دهد پیچ یا اهرم را جابجا یا محکم کنید ، درب را قفل یا باز کنید. سیستم های الکتریکی وجود دارند که از موتورهای بسیار کوچک برای محکم کردن یا آزاد کردن پیچ و مهره در قفل استفاده می کنند. این سیستم ها معمولاً از چیزی غیر از کلید برای ایمن سازی یا رها کردن پیچ استفاده می کنند. در هر دو سیستم نیازی به کلید سنتی نیست. روش های دیگری مانند کارت های صفحه کلید ، اسکنرهای بیومتریک برای آموزش یک کامپیوتر کوچک در مکانیسم قفل کردن برای ارسال سیستم الکتریکی به دستورالعمل قفل یا باز کردن قفل درب برقی استفاده می شود.

درب برقی ساختمان چیست؟

یکی از تفاوت های عمده سیستم های تعمیر درب برقی با سیستمهای سنتی این است که یک سیستم سنتی برای قفل و باز کردن درب برقی باید از کلید ترکیبی کلید و قفل استفاده کند. یک سیستم قفل الکتریکی می تواند سیگنال الکتریکی خاصی را بپذیرد که می تواند از چندین منبع مختلف باشد. بیومتریک یک روش محبوب و مطمئن برای دسترسی به قفل است. یک کامپیوتر کوچک روی خود قفل نصب شده است. اسکنر به رایانه متصل است که اطلاعات شخص ، اثر انگشت یا تصویر چشم او را می گیرد و آنها را با اطلاعاتی که ذخیره کرده مقایسه می کند. اگر شخصی به قفل دسترسی داشته باشد. رکوردی از اطلاعات بیومتریک وی توسط رایانه پیدا می شود و سیگنال انتشار را به قفل ارسال می کند.

مزایای استفاده از درب های برقی

شما می توانید یک کد را با بچه های خود ، یک پیمانکار یا هر شخص دیگری به اشتراک بگذارید ، بنابراین آنها می توانند آن را دریافت کنند. دسترسی به تلفن هوشمند به راحتی به اشتراک گذاشته می شود. درب برقی زیرا اعضای خانواده می توانند برنامه را به اشتراک بگذارند ، و شما می توانید از راه دور قفل و قفل مجدد درب های خود را برای تقریباً هر کسی انجام دهید. لغو دسترسی آسان است – کپی کردن کلیدهای فیزیکی به راحتی انجام می شود ، و این واقعاً دشوار است بدانید چه کسی از کلید خانه شما استفاده کرده و آن را واقعی برگردانده است. اما کدها قابل تغییر هستند و حتی برخی از قفل ها کدهای دسترسی یکبار مصرف را امکان پذیر می کنند ، درب برقی بنابراین در صورت عدم آگاهی نگران نباشید که لوله کش به خانه شما برمی گردد.

چرا باید از این سیستم استفاده نمیاییم؟

اگر از راه دور قفل درب خود را برای کسی باز می کنید (و هنگام ترک مجدد قفل می کنید) ، وی حتی مجبور نیست که کلیدی یا کدی داشته باشد.”انتخاب” دشوارتر است – چیدن قفل برای افرادی که مهارت کافی دارند آسان است. اما قفل های برقی تعداد زیادی مانع اضافی برای سارقان ایجاد می کند … به اندازه کافی که ممکن است فقط تسلیم شوند و به دنبال خانه دیگری برای ضربه زدن باشند. درب برقی منفی هاقطعی برق – اگر قفل درب شما از طریق برق تأمین می شود. با قطع شدن برق چه اتفاقی می افتد؟ با بسیاری از قفل های برقی درب ، پاسخ این است. که شما نمی توانید وارد خانه خود شوید ، یا ممکن است خانه شما ناگهان قفل شود … و در معرض خطر سارقان قرار دارد.

درب برقی شیشه ای

اگر نگران قطع شدن برق هستید ، ممکن است بخواهید در یک سرمایه گذاری کنید که دارای پشتیبان گیری ورودی کلید دار سنتی باشد. مانند قفل هوشمند.هک کردن – مانند بسیاری از موارد به اصطلاح “اینترنت چیزها” ، قفل های هوشمند برای هکرهایی که دوست دارند با مردمان سر و کله بزنند جذاب است … گاهی اوقات فقط برای سرگرمی. تعمیر درب برقی فراموشی – اگر بچه های شما مستعد فراموشی کلیدهای خود هستند ، احتمال اینکه کد خانه خود را فراموش کنند یا آن کلید اصلی را از دست بدهند چیست؟

درب ورودی برقی

سلام ، این ممکن است اتفاق بیفتد ، و عاقلانه است که در هر مورد پشتیبان تهیه کنید. درب برقی مشکلات مربوط به اثر انگشت – اگر تا به حال با دسترسی اثر انگشت گوشی هوشمند مبارزه کرده اید ، می دانید که این فناوری دقیقاً بی خطر نیست. ممکن است خود را در حالی ببینید که با کیسه ای مواد غذایی در جلوی در خود ایستاده اید. برای ورود به داخل می جنگید زیرا قفل همان انگشت شست شما را تشخیص نمی دهد. برای جلوگیری از این موضوع ، به دنبال قفل با نرخ رد کاذب کم باشید.

جک درب ورودی درب برقی

اگر شخصی بتواند نسخه ای از چاپ شما را در دست بگیرد ، به طور شگفت انگیزی جعل اثر انگشت نیز آسان است. بنابراین مواظب باشید. هزینه های اضافی – اگرچه می توانید قفل برقی درب خود را نصب کنید ، برخی از ویژگی ها ممکن است به هزینه های ماهانه نیاز داشته باشند. مانند خدمات نظارت یا دسترسی به برنامه درب برقی از طرف دیگر ، این نظارت اضافی می تواند موجب آرامش خاطر شود.

جک پارکینگ درب ورودی برقی

تعمیر درب برقی سیستم های اتصالات کشویی خاص درهایی را ایجاد می کنند. که به طور خودکار حرکت می کنند. این نوع سیستم های اتصالات کشویی اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده اند:دستگاه فعال سازی: این یک ردیاب است که یک دستور باز را ثبت می کند و آن را به واحد کنترل درایو منتقل می کند. ردیاب های دستی مانند پد لمسی ، کنترل از راه دور ، دکمه ها و سوئیچ ها و ردیاب های اتوماتیک مانند ردیاب های حرکتی ، سنسورها ، موانع فوتوالکتریک و موانع دیجیتالی وجود دارد.درب برقی

قیمت درب برقی

جک پارکینگ درب ورودی درایو در را باز می کند و سپس دوباره آن را می بندد نوارهای حسگر: نوارهای سنسور (ردیاب های حضور) مسیر برگهای درب و لبه های بسته را کنترل می کنند. اگر تهدیدی برای برخورد یا به دام انداختن یک شخص یا شی وجود داشته باشد. درب برقی آنها بلافاصله در را متوقف می کنند.گروه ایمن برتر در زمینه دارای افرادی با تجربه بالا و مستبد می باشد. لذا جهت بازدید از نمونه کارها و آشنایی بیشتر با درب برقی

فواید و معایب موتورهای MC

کرکره ام سی تعمیر به معنی کشنده فنری میباشد که در کشور ایتالیا اختراع و با نام تجاری سانترال کی اتومیشن به بازار معرفی گردید. اولین مدل ها از موتورهای MC بگونه ای بودند. که مدار فرمان و میکروسوییچ ها بر روی خود موتور سوار بودند که این مشکلات عدیده ای را از قبیل عدم سهولت به دسترسی آسان به مدارفرمان موتور را در پی داشت. لذا پس از مدتی شرکت NICE ایتالیا موتورهایی طراحی و وارد بازار نمود که مدار فرمان را از موتور جدا نموده و خارج از محدوده کامل کرکره قرار داد. بشکلی که رابط موتور و مدارفرمان، یک کابل 3 رشته استاندارد که از داخل لوله شفت اصلی کرکره به بیرون هدایت میشود، می باشد. موتورهای MC مدل جدید شرکت نایس نیز علیرغم فواید و بسیار، دارای نواقصو معایبی نیز بودند و هستند. که به تعدادی از این موارد اشره می نماییم. از فواید موتورهای MC میتوان به سرعت بالا در کشیدن کرکره بعلت بهره گیری از قدرت فنرها و همچنین قطر زیاد کاسه فنرها و خود موتور، اشاره نمود که یکی از نقاط برتری این نوع موتور نسبت به موتورهای توبولار و ساید در تعمیر  می باشد. دومین مزیت موتورهای MC نسبت به توبولار و ساید، حالت خلاص کردن بسیار ساده این کرکره در مواقع ضرورت میباشد.

بازوی درب ورودی

که توسط یک سیم بکسلی بسیار نازک که از داخل لوله به بیرون هدایت شده و میتوان با کشیدن این سیم، کلاچ موتور و گیربکس را آزاد کرده و کرکره را براحتی و با دست بالا و پایین نمود. سومین مزیت این موتورها در این مورد است که بدلیل اینکه تیغه ها را در موتورهای MC میتوان بلندتر گرفت؛ بشکلی که از هر طرف یک سانتیمتر با انتهای ریل فاصله داشته باشند.

قیمت کرکره برقی

به دلایل راحتی ، انواع مختلفی از آشکارسازها اغلب در یک درب برقی نصب می شوند. واحد کنترل: این مغز سیستم است که معمولاً شامل سوئیچ های تایمر ، تنظیمات سرعت باز کردن ، زاویه ها و زمان باز نگه داشتن ، و در صورت وجود فناوری ایمنی اضافی است.  مانند کنترل دسترسی ، نظارت بر فیلم و غیره است.درایو: درایو درب از نیروی موتور برای باز کردن استفاده می کند.

تنظیم آرام بند درب برقی

در خصوص ردکردن میکروسوییچ حتی در پایین آمدن کرکره نیز، زمانی که تیغه ها به انتها برسند. کوک فنرها، اجازه باز شدن بیشتر رول تیغه ها را نمیدهند. این خود دقیقا عمل استپر را نیز اجرا مینماید.درحالی که در سایر موتورهای درب برقی. در صورت عدم کاردکرد صحیح میکروسوییچ ها خسارات جدی به تیغه ها وارد می شود.

تعمیر آرام بند درب ورودی ساختمان

کرکره دارای ایمنی بیشتر و همچنین تعادل بهتر و عدم لرزش تیغه ها داخل ریل می شوند.چهارمین حسن موتورهای MC ، میتوان به نصب استپر کرکره اشاره کرد. استپر کرکره کار جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد کرکره در صورت رد کردن میکروسوییچ که تکنسینها بعضاً در بسیاری از پروژه های تعمیرات کرکره های برقی به آن برخورد میکنند، میشود.

درب های برقی امنیتی

این همان چیزی است که توسط مقررات مختلف ایمنی در برابر آتش تجویز می شود. درهای آتش نشانی (نسوز و ضد آب) خود بسته هستند. در حالت عادی ، در صورت تشخیص یا هشدار آتش سوزی ، باز یا تاب بخورید ، درب برقی یک مکانیزم اتوماتیک درب را می بندد تا بخارها به اتاق های دیگر پخش نشوند و به منظور محدود کردن پدیده های پیش نویس. توجه داشته باشید که بسته شدن اتوماتیک قفل ندارد تا افراد همچنان بتوانند از درب برقی آستانه در عبور کرده و محل هایی را که در حال آتش سوزی یا دود هستند تخلیه کنند. این درب ها حتی در غیاب نیروی الکتریکی نیز توسط سیستم مکانیکی یا الکترومکانیکی کار می کنند.

درب های برقی محافظ اتوماتیک

این درها هستند که به محض ارائه تأیید اعتبار ، بسته می شوند یا باز می شوند.نصب درب برقی این درهای اتوماتیک آنهایی هستند که برخی از دستگاه های خودپرداز بانکی را نیز مجهز می کنند ، اما همچنین آزمایشگاه ها و محفظه های محافظت شده را نیز دارند. ارائه سند احراز هویت معتبر (کارت اعتباری ، اثر انگشت ، نشان و غیره) ضروری است تا درب به خودی خود باز شود و اجازه عبور دهد. نصب درب برقی  پنوماتیک یا برقی ، سیستم باز و بسته شدن به یک منبع تغذیه الکتریکی نیاز دارد تا بتواند کار کند.

 
درب برقی

درب های برقی سرویس

این درب های اتوماتیک است که می توانید در ورودی مغازه ها ، هتل ها و رستوران ها ، به ویژه در ورودی آشپزخانه ها پیدا کنید.تعمیر درب برقی این درب ها با تشخیص حضور کار می کنند تا بتوانند بدون کار با دسته باز شوند و عبور کنند و پس از تاخیر قابل تنظیم زمان بسته می شوند. مفید و کاربردی ، این درب های اتوماتیک همچنین امکان محدود کردن مصرف انرژی (گرمایش و سرمایش) را با بستن درب به محض اینکه دیگر نیازی به استفاده از آن نباشد ، ممکن می کنند.نصب درب برقی

انتخاب و خرید درب اتوماتیک

انتخاب درب اتوماتیک ابتدا باید با توجه به مفید بودن آن بین امنیت ، حفاظت یا سرویس انجام شود. تعمیر درب برقی فقط با توجه به این الزامات است که می توانیم نوع درب اتوماتیک را نصب کنیم.

درب برقی گردان

آنها فقط در قسمت جلو قابل استفاده هستند و باید شامل سیستم ذاتی رهاسازی ایمنی باشند. تعمیر درب برقی این بدان معناست که در صورت فشار یا در صورت قطع برق ، موقعیت درب ها باید باز باشد (آزاد شدن برگها از محور درام) و بسته نباشد ، که از خروج عموم جلوگیری می کند.

درب های کشویی اتوماتیک

در صورت موافقت کمیته ایمنی و در صورتی که این درها نقش آتش نشانی نداشته باشند ، تعمیر درب برقی می توان از درهای کشویی اتوماتیک هم در نما و هم در داخل ساختمان استفاده کرد. در صورت عدم منبع تغذیه (به استثنای حفاظت از اماکن حساس) ،درب برقی این درهای کشویی اتوماتیک باید در حالت قطع برق در حالت باز باقی بمانند و کل دهانه را آزاد کنند. نصب این درب های کشویی به دو نوع وجود دارد: روی دیوار (برگهای کشویی قائم را می پوشاند) یا بوسیله جیب (برگهای کشویی در ضخامت دیوار قرار دارند).

ایمن برتر ایران متخصص درب های اتوماتیک و برقی

 سایت ما imenbartariran.ir مراجعه فرمایید شرکت ایمن برتر ایران بصورت 24 ساعته آماده کمک و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.گروه ایمن برتر ایران پیشرو در نصب سنسور چشمی ، تعمیر سنسور چشمی ،  نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، جک درب پارکینگی ، جک درب پارکینگ ،  درب پارکینگ ، درب اتوماتیک ، نصب موتور ریلی ، تعمیر موتور ریلی ، قفل برقی ، نصب قفل برقی ، تعمیر قفل برقی ، تعمیر کرکره برقی ، درب پارکینگ ریموت دار ، درب ریموتی ، تعمیر درب ریموتی ، نصب درب ریموتی ، جک پارکینگی ، نصب فلاشر ، تعمیر فلاشر ، چشمی درب  ، درب اتوماتیک ، نصب درب اتوماتیک ، تعمیر درب اتوماتیک ، در ایران می باشد. برای تماس با ما می توانید از قسمت های تماس در وب سایت ما اقدام نمایید.